Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan borotváljam le a hajam?

Hogyan borotváljam le a hajam?

Figyelt kérdés

Elég annyi hogy be borotvahabozom és letolom borotvával?

Vagy kell valamivel pl kenni majd.

És hogy ne legyen se korpás és feltűnően zsíros és a hasonlóakat el akarom kerülni.

Meg a "dudorok" pattanások kezelése a fejen lehet?

Hogy ne legyen csúnya.

Mert most 1-2 pattanást látok de nem értem miért van, habár azt sem hogy miért zsíros a fejbőröm, vagy szerintem az mert láthatóan csillog. Matt-ra lehet csinálni mert szerintem nem szép hogy csillog.



2017. szept. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Off: Fiu vagy vagy lany?


Sajnos ilyesmihez en nem ertek

2017. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj elbegy borbélyhoz!
2017. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Fiú :D


Hát az a baj nincs arra időm hogy elmenjek/keressek borbélyt.



Ha esetleg valakinek van bármilyen tapasztalata arra kíváncsi vagyok még mindig :D

2017. szept. 2. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Letolod a mostanit nullásgéppel (érdemes, mert azt az 1 mm-t könnyebb borotválni)

2. Bekened egy kis részen habbal/zselével, és lehúzod szépen borotvával (nagy részt nem érdemes, mert kiszárad a hab/zselé, és akkor nem csúszik olyan jól a penge)

3. Lehet aftershave-et kenni rá, ha kész, és még nem szokta meg a fejbőröd.

2017. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ja és...


4. Egy napig biztos csillogós lesz a kopasz fejed, de ez elmúlik. Zsírosodás ellen meg megmosod egyszerűen a "hajad" :D

2017. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh nagyon köszi. Azt remélem igazából hogy nem reagáljon rosszul a fejbőröm a borotvára vagy kopaszságra. :D De majd meglátom. :D
2017. szept. 2. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha többször is tervezed, akkor lehet, hogy az elsőnél, és esetleg a másodiknál lehetnek kis kipattogzások, ahogy írtad is, hogy a fejbőröd olyan. De ha megszokja a bőröd, akkor rutinból megy már a borotválás is.
2017. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na hát végül este leborotváltam, volt egy kis kipattogzás de nem vészes.

Nem tudom még hogy megmaradok e ennél vagy hagyom nőni.

Azért is akartam leborotválni mert múltkor nullással levágtam a hajam és az nagyon nem tetszett nagyon igénytelenül nézet ki főleg a csillogó hatás miatt, amit most olyan téren nem érzékelek.

Majd talán ha lesz 4 hónapom ember kerüléssel talán meg növesztem mert nekem csak a kicsit oldalra fésülős haj áll jól ha "van" hajam, ahogy rájöttem. :D Azt hittem legelőszőr hogy valamennyivel bonyolultabb lesz :D

Köszi ment a zöld.

2017. szept. 3. 14:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Szerintem amúgy a nullással letolt sem igénytelen, fejformáról, stílustól függően az is kinézhet jól (ódzkodni pont ennek "folytatásától", vagyis a borotválttól szoktak). Növesztésnél szerintem átlagosan 1 mm/3 nap értékkel lehet számolni, persze egyénenként ez is eléggé eltérő lehet.
2017. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig kend be borotválkozás utáni arcszesszel, azaz after shave-vel, én mindig így teszek, s sose nő egy pattanás se! (Ja, és ne hagyd, hogy simogassák, kb. egy napig az első borotválás után!)
2017. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!