Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha a szinte az...

Mit csináljak, ha a szinte az egész testem tele van pattanásokkal és miteszerekkel?

Figyelt kérdés

Deréktól felfele tele vagyok velük. ): Annyira irigylem azokat a lányokat, akiken sosem volt egy sem, most mentem gimnáziumba, a legtöbb lányon semmi bőrhibát nem látok. Egyébként egész szép bőröm volt, egészen negyedik osztályig. Igen, nekem már 10 évesen voltak pattanásaim, utána megjelentek a vállamon, hátamon, mellkasomon, karromon és UTÁLOM! Annyi krémet kipróbáltam, és semmi. A vakarásoktól sebes lett, a Nap miatt azonban elmúltak, de a vállamon rengeteg kisebb pattanás alakult ki, még a hátam alsó részén is. És ezek nem azok a nagy pattanások, hanem kicsik és gyulladtak, na meg rengeteg mitesszer mindenhol.): Apa azt mondja pár év múlva elmúlik, de én nem akarok addig várni, és csomószor olvastam, hogy sok felnőttnek vannak pattanásaik. Mit tegyek? Alapvetően szép arcom lenne, de ezek a mitesszerek rontanak rajta.):

14/L



2017. szept. 3. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat és rendes kaja
2017. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En 13 éves lany vagyok es csak nekem pattanasos a vállam es a hátam de nagyon nemfoglalkozok vele. De engenbis zavar egy hangyanyit
2017. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!