Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szürke haj, mivel...

Feketéből szürke haj, mivel és hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen, tudom.. Fodrásszal jobb lenne csináltatni, de sajnos rengeteget elkérnek érte. Le szeretném szőkíttetni a hajamat és színezővel szürkére színezni ezután. Tudom, hogy a feketéből nem nagyon lesz szőke elsőre, de nem baj, ha meg kell ismételni a folyamatot. Az lenne a kérdésem, hogy ezt szőkítő porral tegyem meg vagy szőkítő krémmel? Illetve láttam az interneten egy "Colour B4" nevű színleszedőt, drogériás termék. 8 hónapja van festve a hajam, esélyes, hogy az is fog szedni belőle? Tapasztalatokat/válaszokat előre is köszönöm! Külön köszönet, ha tudtok konkrét termékeket ajánlani, hogy mivel ajánlatos csinálni!

2017. szept. 10. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az eredeti hajszíned? Volt szőkítve festés előtt?
2017. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eredeti hajszínem középbarna, nem volt szőkítve soha.
2017. szept. 10. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy hajlandó profihoz menni és fizetni érte, akkor remélem fel vagy arra készülve, hogy 90% esélye van, hogy búcsúzhatsz a hajadtól. Vagy vághatod le az egészet tőből, vagy élhetsz csúnyán károsodott narancssárga/ egyéb nem kívánatos színű hajjal...Otthon szőkíteni mindig nehéz, főleg sötét hajat, de ha mondjuk vörös szeretnél lenni, vagy zöld vagy sötétebb szőke, akkor az még működhet is, de a szürke hajhoz az kell, hogy kb fehérre szőkítsd a hajad, ami profi segítség nélkül elég kockázatos...És ismételgetheted a nem megfelelő szőkítővel addig amíg kihullik meg sebes lesz a fejbőröd, lehet sose lesz megfelelő színű. Aztán a szürke festés se olyan egyszerű ha azt akarod, hogy jól nézzen ki, meg kb két hetente toneolni kellene meg festeni ha azt akarod hogy normális is maradjon. Amit szintén egy profi tudna megfelelően csinálni, nem beszélve a lenövésekről. Nem mondom, hogy lehetetlen megcsinálni nulla tapasztalattal, lehet hogy szerencséd lesz, de baromi kicsi az esélye és sokkal valószínűbb hogy brutálisan elcseszed vele a hajad. Szóval én nem javasolnám, hogy nekikezdj...
2017. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha jól értelmezem hogy feketére van festev a hajad, az végképp csak katasztrófa lehet, még a legjobb hozzáértő emberek is ódzkodnak a fekete haj szőkítésétől és újrafestésétől, ugyanis nagyon nehéz jól csinálni, hogy szép legyen a végeredmény, kijöjjön az összes mellékszín és közben ne menjen teljesen tönkre a haj...Nem csak szőkítő kell hozzá.
2017. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tenném ki ennek a hajamat. Meg amúgyis, olyan lenne,ha sikerülne is, mintha megőszültél volna, szerintem az is rossz, nem csak, hogy esetleg roncsolódik az amúgy egészséges hajad minősége
2017. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se vállalnám be

Le kell szedni a feketét festékeltávolítóvsl, az kb 2 kör vegyszer, bsrnából fehéres szőke 3-4 kör, utána meg festeni.,, ez még fodrásznál is s hajad széttöredezésével jár

2017. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) Nagyon sok lebeszélő kommentet kaptam, amit nagyon köszönök, mert tudom, hogy csak jót akartatok:)


Ennek ellenére! Ahogy tanácsoltátok, először a feketére színleszedővel mentem rá (Colour B4). Ami tényleg használt! Sötét vörös lettem.:) Sajnos ez nem olyan megbízható termék, mert ugyan leszedi a színt, de napról napra sötétedik vissza. Igaz, nem feketére, de sötétbarnára mindenképp. Én megelőztem ezt és leszőkítettem itthon szőkítőporral, amitől egy narancssárgás hajszínt kaptam. Ezek után még egy szőkítés volt (persze nem az nap) és elértem egy szőkés árnyalatot amire gyönyörűen fogott a szürke hajszínező. Mosom hamvasítóval és nagyon szép állapotban van. :) A hajamnak semmi baja nincs, nem hullik. Vége eleve kicsit töredezett volt szóval még nem is nagyon törte.


Remélem hasznos információ volt ez azoknak a fekete hajúaknak akik világos hajszínt szeretnének, de nem mertek eddig belevágni.


(Ha tehetitek fodrásszal végeztessétek el ezeket, hiszen nem biztos, hogy mindenkinek ilyen jól bírja a haja a szőkítést)

2017. szept. 22. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!