Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves fiú vagyok, és nagyon...

22 éves fiú vagyok, és nagyon erős a borostám, főleg a nyakamnál. Mit csinálhatok? Ráadásul még gyorsan is nő, és "lent" is van.

Figyelt kérdés

Szóval kifejtve, nagyon erős a szőrzetem, és gyorsan is nő, különösen a nyakamon, a nagyon lent dolgot pedig úgy értettem, hogy jóval az ádámcsutka alá megy... nagyon zavar és fáj, meg sebesedik amikor nő. Mit lehetne ezzel kezdeni?

Lézeres szőrtelenítés megoldás lehetne? Mert ha úgy van, nem sajnálnék rá jelentősebb összegeket költeni, azért, egyszerűen fáj és sebesedik... na meg csúnya látvány.


Vagy esetleg húzogassam ki csipesszel? Morbidnak hangzik, meg biztos fájna, de akkor talán(?) gyengülne a szőr és lassabban nőne(?)


Minden választ előre is köszönök.



2017. szept. 18. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lenne egy képed?
2018. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Képet inkább nem küldök, privátban sem.


Viszont érdekelne -akár tapasztalatból- hogy lézerrel az ilyen probléma kezelhető tartósan?

2018. febr. 21. 18:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Amíg be nem gyógyul, addig ne borotváld! Gondolj bele, ha máshol lenne a testeden egy seb, arra sem mennél rá borotvával, még egy pattanásra sem. Ha mégis rámész, sosem fog begyógyulni.

Akár egy-másfél hónap is lehet, mire teljesen meggyógyulnak ezek a sebek, ha gyulladás is jelen van, mint pl. akár csak egy pattanás esetében is. Addig max. nyírógéppel vágd rövidre, az elektromos borotva is túl sok egy sebes bőrnek. Szépen kezelgesd mindennap a sebes részt, valószínűleg a Bepanthen jó lesz rá, de akár orvos tanácsát is kikérheted. Ha pedig teljesen meggyógyult, akkor vagy elektromos borotvát használj, vagy gyantáztasd, epiláld.

2018. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd le. Az epilátortól benőtt szőrszálaid lehetnek, ráadásul nagyon fáj.
2018. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Ezzel kend be borotválkozás után naponta 2x és nem nagyon fog kipattogni. Én is régóta küzdök ezzel a problémával és ez jött be eddig legjobban.

[link]

2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, neki ilyen. Nem borotvalkozik hanem géppel vágja. Mindig borostás de jól áll neki. Olyan mintha azért lenne ilyen mert így akarja közben azért mert feladta a borotvalkozassal való szenvedést.
2018. aug. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de eszembe jutott valami. Például kiszőkítés nem tudom,mennyire opció, a másik meg ami még a kiszőkítés/kozmetikus után eszembe jutott, hogy esetleg nullásgép az nem tudom, mennyire durva, ami alapból hajnyíró. Szóval nem tanulmányoztam még olyat. Amúgy most látom, régebbi a kérdés, hátha azóta már megoldódott. De pl tudok olyat, aki azért nem szőrteleníti magát, még arcán se, csak ollóval rövidebbre vágdossa a szakállát asszem, na szóval akinek ott annyira érzékeny a bőre, hogy ott azért nem megy neki borotvával az odanőtt szőrnek. Amúgy lehet, hogy praktikus lenne megbarátkoznod vele. Amúgy nem értek hozzá, de a só talán össze tudja húzni a sebet, de amúgy tényleg nemtom.
2019. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!