Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezekből a táp. Kieg. Ekből...

Ezekből a táp. Kieg. Ekből mennyit kell bevinni naponta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítenétek abban, hogy ezekből a táplálékkiegészítőkből (vitamin, á.anyag) mennyit kell bevinni egy nap, hogy látványos eredményt tudjak elérni, mind bőr, haj és maga az egészségem érdekében? A meglévő (nagyobb) problémám az, hogy nagyon löttyedt az arcbőröm, vékonyszálú, erőtlen hulló a hajam, körneim berepedeznek, törnek, bőröm száraz.

A kollagénra már rábukkantam, hogy napi 5000 mg bevitellel kell számolni, kevesebbel felesleges "pénzkidobás".

De mondjuk a Biotinból, CoQ10-ből, E-vitaminból, Hyaluronsavból, Aranyköles kivonatból, Búzacsíra kivonatból, Kovaföldből, Pantonénsavból(B5) mennyit kéne bevinni, hogy ne csak a napi szükséges bevitelt fedezze, hanem mondjuk "jutna" arra is, hogy feszesedjen a bőröm, erősebb körmeim és hajszálaim legyenek? Nem akarok előre "kotyvasztott" terméket venni, próbáltam egy párat nem igazán jöttek be, úgyhogy arra gondoltam, hogy nem összegyúrva vásárolnám meg őket, hanem külön és abban a dózisban, hogy tényleg jó egyen, ne csak egy kis "mutató" legyen.

Köszönöm szépen, ha segítetek! :)



2017. szept. 22. 21:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!