Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg MUSZÁJ hajszárítóval...

Tényleg MUSZÁJ hajszárítóval megszárítani a hajat? A fodrász mondott hülyeséget vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

Tegnap mesélte anyukám hogy fodrásznál volt és ő mondta neki hogy muszáj hajszárítóval megszárítani mert ha nedves marad a fejbőr begombásodik és hullani fog. Én sosem használok hajszárítót, max télen ha túl későn mostam hajat és nem szárad meg időben. Nekem hajszárítóval nem is lesz szép mert kimegy tőle a hullám a hajamból. Most eléggé beparáztam ettől az információtól, a neten viszont semmit nem találok ami ezt megerősítené, csak egy másik kérdést itt gyakorin ami szinte ugyanezt kérdezi szóról szóra. De ott is azt írják hogy hülyeség, most akkor honnan szedi a fodrász ezeket?:D Légyszi nyugtassatok meg hogy ez hülyeség. Régen nem is volt hajszárító, akkor mindenkinek ki kellett volna h hulljon az összes haja. Fél éve volt amúgy egy bokaműtétem ami után 2 hétig iszonyatosan hullott, azóta teljesen normális de most nagyon paranoiás lettem ettől, nem akarom hogy még több kihulljon:S

15/L


2017. szept. 23. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Furcsállanám, ha valaki ezt mondaná, de ki tudja...

De én pl tavasztól őszig sosem szárítom hajszárítóval a hajam, hanem hagyom megszáradni magától. (természetesen csak, ha elég meleg van, mert ha a hajhagyma megfázik, akkor volt nincs haj :) )

Télen ill ha hideg van, akkor meg csak este mosok hajat (tehát, hogy több óra teljen el, mielőtt kilépek a hideg utcára) és csak langyos fokozaton szárítom.

2017. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy muszáj. Persze érdemes figyelembe venni h mennyi idő alatt szárad meg, pl ha nagyon dús és reggelig nem szárad meg, akkor azért érdemes kicsit rásegíteni.
2017. szept. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az vele a probléma, hogy a hajhagymák nagyon könnyen megfáznak. Akár egy nyári estén is. Ez pedig hónapokba telik mire rendbe jön.
2017. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak hűvös, hideg időben szárítom hajszárítóval. Akkor mindig este mosok hajat, vagy ha esetleg reggel, húzok sapkát. Nagyon könnyen megfázik a fejem.
2017. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan muszáj. Sűrű hajam van, nem szárad meg még nyáron sem magától. Próbálkoztam máskor, de ha 30-35 fok van, akkor sem szárad meg teljesen. Meg nekem sokkal szebben, rendezettebben is áll, ha megszárítom. Egyébként én is azt vettem észre, hogy utána korpás lesz.

Hullámos hajat is lehet szárítani diffúzorral.

2017. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! azt tudom, hogy megfázhatnak a hajhagymák, sosem szoktam vizes hajjal kimenni. De mondjuk bent fűtött lakásban nem tud megfázni nem?
2017. szept. 23. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem szoktam hajat szárítani. Nagyon könnyen törik a hajam, régen, amikor hajszárítóztam, egyértelműen jobban tört, sokkal szebb, mióta hagyom megszáradni magától. Mindig este mosok hajat, utána már nem megyek ki, így nem fázok meg. Hülyeséget mondott a fodrász.
2017. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nettó hülyeség. Sosem szárítom a hajamat, semmi baja, ahogy a fejbőrömnek sincs.
2017. szept. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!