Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jászberényiek! Hol van nálatok...

Jászberényiek! Hol van nálatok fodrászkellékes üzlet, vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Hennát szeretnék venni. (Festéket, hajra.)
2010. máj. 27. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
nem vagyok benne biztos, h van egyáltalán nekünk ilyen..:/ de aztán lehet, h én vagyok a tájékozatlan..
2010. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A főúton az Illatszerek üzletházába költözött át.Azt nem tudom van-e henna,de nem olyan messze van egy másik is próbáld meg!
2010. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ez az Illatszerek üzletház hol van pontosan? Esetleg valami ismertebb dolog van a közeléban?
2010. máj. 28. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
A Nagytemplomtól a lámpákig ahogy mész a bal oldalon,ezen az oldalon van a bíróság is a városháza.Azt hiszem mellette van egy méterárús ez nagyon régi üzlet.Az illatszeres majdnem a lámpáknál van.
2010. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) még egy kérdés. Ez a börtönudvar oldala? Vagy a másik templom a Nagytemplon? 2 -őt tudok azért kérdezem.
2010. máj. 29. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Újat tanultam, nem tudtam, h az Illatszerek üzletházában már ilyen is van. elég régen voltam. Egyébként igen, a Börtönudvar oldalán van. Utána a bíróság, ofotért, ékszerüzlet, blablabla, aztán a sarkon egy bank, átmész blablabla, rossman, egy butik, a Máteráru aztán meg az Illatszerek üzletháza.:)
2010. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A börtön udvari oldal.Ha gyalog mész akkor épp fordul az út a lámpák felé.Igen,oda költözött át én is meglepődtem mikor kerestem egyszer.Még egyet tudok ajánlani a börtön udvarnál van egy butiksor az utcában,ott keresd meg a Kleopátrát!Ez is illatszer én imádom őket,még ott is találhatsz.
2010. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megnézem mindkettőt! :)
2010. jún. 1. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!Már csak abban reménykedek,hogy lesz is valamelyikben.
2010. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!