Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szárítja a hajam a...

Nagyon szárítja a hajam a Bánfi sampon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam és hallottam, hogy a bánfi sampon elmulasztja a hajhullást. Már egy jó pár hónapja használom, de semmi, ugyanannyi hajszálat szedek ki a lefolyóból hajmosás után, mint előtte, viszont annál inkább szárítja a hajam, alig bírom kifésülni hajmosás után. Mit tegyek? Valami, ami nem károsítja hajat és elmulasztja a hajhullást, de nem túl drága? Nem tudom mit tegyek, már annyi mindent kipróbáltam a hajamra és eléggé hullik. :/

#száraz haj #hajhullás elleni sampon
2017. szept. 29. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajhullást nem igen fogja sampon megakadályozni, ahhoz inkább egy belsőkúra kell. Pl méregtelenítés, vitaminpótlás, hormonproblémák megoldása.
2017. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen vitaminokat kéne szednem?
2017. szept. 29. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Bőrgyógyászt kérdezz meg, ne használj minden fajta csodaszert.
2017. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajra való vitaminokat kell szedni, vény nélkül lehet kapni, de ha belső baj van pl, hormon akkor semmit se fog használni.


Nem mindegy nő vagy férfi vagy, ha férfi akkor majdnem hogy menthetetlen, ott csak a minox, finasterid tabletta kombo segít.

Nőként lehet minoxot, ill a tesztoszteron szintet szokták lejjebb vinni, de előtte kivizsgálnak hogy minden rendben-e!?

2017. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én brutálisan vashiányos vagyok, nekem attól hullik. Szedek vasat, és már egy hónapja használom a Bánfi hajszeszt (a sampont nem merném, mert az témyleg nagyon szárít). A hajszesz se kutya, de azért a hajvégekre nem megy rá annyira, főleg, ha jó minőségű balzsamot használsz. Nekem mérsékelte a hullást amúgy és lett egy csomó babahajam:)
2017. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aminexilt használhatsz, ill a krémmánián vannak leírt tapasztalatok ott nézelődj, ezek az olcsó termékek csak akkor hatnak ha hatnak ha nem nagy a baj.
2017. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
No vagyok, rendben, koszonom a valaszokat.
2017. okt. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!