Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egészséges vagyok, akkor...

Ha egészséges vagyok, akkor miért száraz a bőröm meg vagyok pattanásos?

Figyelt kérdés
miden nap fürdök, napi 2,5-3 liter folyadékot iszok, majdnem minden nap eszek gyümölcsöt: narancs, zöld alma, vitamin paprika... és edzek hetente 5x akkor miért vagyok tiszta pattanásos? undorító az arcom meg száraz a bőröm, akik tiszta egészségtelenek cigiznek... azoknak miért szép a bőrük, talán kiegyensúlyozottak?? mert ami a legrosszabb hogy kemény mély depresszióban szenvedek...

2017. okt. 9. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Észrevettem, mikor iszonyú stresszes az életem, sok pattanás jelenik meg az arcomon. Szerintem a legjobb ötlet az lenne, ha felkeresnél egy szakembert! Egy pszichológust (a depressziód miatt), és egy bőrgyógyászt! Egyébként ha serdülsz, sajnos sokat nem tudsz tenni, csak készítményekkel kezelni a tüneteket!

Ui.: rengeteg ember pattanásos (én is), és a bőröm is száraz, de ha táplálod az arcbőrödet (is), akkor egy idő múlva szebb lesz! :) remélem tudtam segíteni. :)

2017. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

van erre a megfelelő idézet is ám 😂😂😂

Semmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.

Marguerite Gardiner

2017. okt. 9. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!