Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetnék szebb smink...

Hogy lehetnék szebb smink néllkül?

Figyelt kérdés

Nagyon enyén szoktam sminkelni, BB krém, korrektor, szempillaspirál.

Viszont sajnos enélkül nem szívesen megyek utcára, mivel elég jelentéktelen arcom van.

Bőrhibáim ugyan nincsenek, világos, áttetsző bőröm van, a szemem enyhén karikás (genetika), amit a szemüveg sajnos csak kiemel, illetve látszanak az erek a szemem alatt.

A hajam szőke, télen inkább kicsit seszínű, ilyesmi:

[link]

A szemöldököm szerencsére barna, de a szempillám nem látszik a vége olyan világos, mintha nem is lenne, hiába hosszú és dús.


Eleget alszom, sok vizet iszok, szóval ezzel nincs gond. De olyan sápadtka vagyok, illetve a sötét keretes szemüveg kitakarja a fél arcom, szóval smink nélkül úgy nézek ki, mint egy alsós kislány.


2017. okt. 10. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
23l, ha ez számít
2017. okt. 10. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem akarsz sminkelni?

Én 40 éves vagyok, 15 éves korom óta minden nap sminkelek.Nem erősen csak ahogyan te. Soha semmi problémám nem volt ezzel.A természetes smink ápoltságot sugároz.

Ha egy nő tud a megjelenésén segíteni sminkkel hát tegye meg!

2017. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
szempillára van tartós szempilla festés, a szemöldöködet is lehet ezzel. Kozmetikusnál kb ezer ft es 3-4 hétig tart. Én magamnak csak a szemöldököm szoktam, mert minden nap spirálozok. Ha ügyes vagy te is megcsi álhatod magadnak fodraszkellekesben vásárolt festékkel, de én a szempillámat magamnak nem csinálnám, könnyen belemegy úgy a festék. De miért baj, ha sminkeled magad ? Ez annyira minimális amit leírtál, főleg, hogy BB krémet használsz nem alapozót még csak nem is tesz rosszat a bőrödnek.
2017. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
olaj! :) barackmagolaj és argánolaj ami nekem nagyon bevált, kizárólag 100%os, üde és friss tőle az arcom, igyekszem a sminket fokozatosan elhagyni, se szoli, se semmi. BB krém nekem nem vált be, ha nagyon muszáj akkor enyhe alapozó... az olajok mellett szól az is h nekem nagyon durván erősítette a szempilláim, nagyon szép hosszúak lettek tőle, ami előtte nem volt.
2017. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

A szemöldököd és az arcbőröd legyen tökéletes.Akkor minden jól áll.Plusz legyen az arcodnak és a bőrödnek egy színe (barna).Szoli vagy barnító krémek.Ma már a barnítok is nagyon jó minőségűek.Vannak barnító testápolók is.A szempilláid megcsi áltathatod szempillással.Nagyon szép.Vagy egy jó minőségű szempillaspirál.

Az ajkaid kontúrozd és színezd át egy nude színű matt vagy enyhén fényes szájfénnyel vagy ajakrúzzsal.És végezetül mehet egy kis bronzosító az arccsont vonalán.

2017. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!