Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajból...

Festett sötétbarna hajból sötét vöröset?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és vagy ezren kérdezték, tudom, de az én problémám annyiban más, hogy sokáig festettem de már jó ideje lenőtt, kopott a hajam- ám majdnem feketének tűnik és utálom. Kezelgettem ezzel a C vitaminos dologgal, annyit értem el, hogy ha valaki lámpával világítja folyamatosan a fejem, akkor lilásvörös. De ezt senki nem vállalja, úgyhogy az lenne a kérdésem, hogy nagyon kopott hajat se fogna be egy élénkebb vörös? Tudom, hogy festék festéket nem, de így se? Esetleg a festékszámokat nézve nem tudtok valamit ? Marad a szőkítés? Most már nem adom fel, mert ez a sötét haj undor a fejemen. :D Már egy burgundi vörös is megtenné.

Előre is köszi ha valaki megszán egy tanáccsal !



2017. okt. 11. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

így látatlanban nehéz bármit is mondani. effektíve nem egy lehetetlen vállalkozás, mert ha szőkíted akkor először vöröses-csibesárga lesz az eredmény. meg nem is kéne agyon szivatni elég lenne egy 6-os erősségű oxi és a kívánt színnel befesteni. Otthon is meg lehet próbálni, csak nagyon utána kell olvasni a szőkítés menetének meg mit hogyan kell(feketéből csináltam szőkét magamnak otthon).


Egyszer én is befestettem a sötétbarna hajam vöröses barna árnyalatú festékkel, de semmi nem látszott belőle, max jobban kijött napfényben a vöröses beütés.


Fura, hogy nem vállalja be senki, mert ha esetleg otthon elrontanád, akkor úgyis fodrászhoz mennél kijavítani és neki az még rosszabb mintha ő maga csinálná meg.

2017. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben szőkítettem elől a hajam és szineztem- úgyhogy ismerem a menetét, és érdekes elől szép a hajszínem :D De köszönöm, akkor lehet tényleg nincs más lehetőség. :)
2017. okt. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!