Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám szépen kiszedni...

Hogyan tudnám szépen kiszedni a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Anyukámnak már mondtam, hogy szedje ki a szemöldököm, de nem csinálta meg. Bármikor mondom neki nem is foglalkozik vele. Hogyan tudnám akkor magamnak szépen kiszedni? Nagyon zavar, nem az a nagyon burjánzó, de sokan mondták már, hogy miért nem szedem ki, és mindig olyan rosszul érzem magam.

2017. okt. 12. 15:52
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én anyukámmal kozmetikushoz szoktam járni és ott megcsinálják, de ha különösebben nem akarsz olyan helyre menni, csak kell sminklemosó, kb. 3-4 vattakorong, szemöldök kiszedő csipesz és tükör. Ha a fejedben már meg van, hogy milyen formájúra szeretnéd, elkezded úgy az elejét, és onnan meg már csak középen kell kiszedni meg szimmetrikusra kell megcsinálni.

2017. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És kifelejtettem, hogy kb nagyjából akkor kell újra benedvesíteni, amikor a szemöldököd körül érzed, hogy már nem olyan nedves és hideg a bőröd
2017. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb kozmetikusnak kellene kiszedni, esetleg egy ügyes barátnődnek, hogy szép formája legyen. Utána már te magad is tudod igazítgatni.
2017. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

500ft korul mar kiszedi kozmetikus is

Menj el

2017. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! 😉
2017. okt. 13. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Legelőször mindenképp érdemes elmenni egy megbízható kozetikushoz, aki szépen kiszedi formára, aztán az újranövő, formából nagyon kilógó szálakat már magadnak is ki tudod szedni. Én egyszer 16 évesen nekiálltam, és kiszedtem a szemöldököm, nem sok maradt belőle... Sok id volt, amíg visszanőtt. Szóval a kísérletezgetést nem ajánlom, maximum akkor, ha utánaolvastál, megnéztél youtubeon pár videót, h h kell lemérni h hol kezdődjön, mennyit szedj ki stb, ÉS ha van érzéked az ilyen dolgokhoz. De szerintem nagyon necces, mert a szemölök egy nagyon meghatározó karaktere az arcnak, és ha elrontod, akkor bizony sok idő amíg visszanő, még akkor is, ha ricinusolajjal kenegeted. Szóval szerintem bízd rá egy kozmetikusra. Valamint, ne szedesd túl vékonyra, mert az nagyon csúnya tud lenni, valamint ha mindig vékonyra szeded, egy idő után nem nő vissza.
2018. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!