Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorban fodrászok véleményé...

Elsősorban fodrászok véleményét szeretném kérni. Göndör erős szálú hajam van, de nem szeretem ezért vasalom. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval vasalom,de mivel úgyis mindig összekötöm, úgy döntöttem levágatom.Viszont nem tudom milyenre vágassam, hogy otthon magamnak ki tudjam vasalni, és be tudjam állítani,mivel ugye göndör.Én egy Meg Ryan -es hajra gondoltam magamnak,de ha tudnátok képeket linkelni,hogy kb. milyet érdemes vágatni egy ilyen hajtípushoz,azt megköszönném.

2017. okt. 19. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Elég nehéz így látatlanban megmondani az arcformád és a hajad tényleges göndörségének ismerete nélkül, de szerintem egy long bob jó lehetne neked. Előre hosszabbodik, így szemből nem is lenne olyan drasztikus a változás (bár nem tudom mennyire hosszú a hajad jelenleg). Ha azt kivasalod és a végeit kicsit befelé íveled, azt a hatást érheted el, mintha abban a percben jöttél volna el a fodrásztól. Ha esetleg néha-néha mégis meghagyod a természetes göndörségét, akkor is lesz egy jó és divatos formája. :)
2017. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!