Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki közületek volt már a...

Chokkanch kérdése:

Valaki közületek volt már a Deaura szépségszalonban ingyenes arckezelésen? Kérem írja meg tapasztalatát, hogy nem-e lehúzás az egész? Mivel a hirdetésben mindenkinek ingyenes!?

Figyelt kérdés
Nyertem egy ilyen lehetőséget,de mivel az oldalukon úgy hirdetik,hogy ingyenes eléggé kételkedem benne

2017. okt. 24. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az ingyenes...de ilyenkor ez arról szól h ajanlgatnak egy csomó egyéb szolgaltatast, terméket, horror áron....valamit úgyis vesz az ember mert cikinek tartja h üres kézzel távozzon. Aztán meg is van a kiesett bevétel.
2017. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyukám elment kíváncsiságból.

Természetesen lehúzásra megy. De ha kinyögöd h nem vennél semmit, rém lekezelővé válnak.

A termék maga nem rossz, de csak pár órás látványos hatása van.

Az úgyis veszel valamit elv meg azért nem hiszem hogy működik, hat számjegyű tételekről beszélünk, nem gondolom, hogy arra könnyű rávenni mindenkit.

Ha tudod kezelni az ilyen szitut, megéri, de szerintem ne fizess be rá.

2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valóban lehúzós a dolog. Maga az ingyenes kezelés még jó is lehet, ha tud valaki utána a sok rábeszélés ellenére nemet mondani. Ha már egyszer valaki belevág, akkor az előleget már nem is adják vissza, mert az foglaló, és nem járhat vissza...Akkor ott kell eldöntened a presszúra alatt, hogy belevágsz egy méreg drága kezelés sorozatba, vagy nem.
2018. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zoloticska válasza:
Senkinek nem ajánlom. Vesztegették az örömet. Oda mentem a megbeszélt idöben elkezdték az állapot felmérést. Amikor az ingyenes kezelésre került volna sor akkor jött egy nagyképű nö és közölte hogy ma nekem nem tudják megcsinálni. Jöjjek vissza másik napon. Minden programomat átszervezték ez miatt és még akkora hülyének is éreztem magam hogy bedöltem nekik és potyára oda mentem. Idö útiköltség bosszúság. Megbízhatatlan cég!!!!
2018. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A világ legnagyobb átverése. Minden nap "nyilt nap" van, halásszák az embereket az "ajándék arckezelésre". Abból áll az egész hogy nagyon erőszakosan rádtukmálják a terméket. Úgy van felépítve, hogy rombolják a hölgyek önbizalmát mocskosan az önérzetedbe tiporva hogy a végén ne tudj nemet mondani az amúgy 480.000 Ft értékű kamu terméknek. Kamu vizsgálatok vannak amit előtte megbeszélnek milyen értékeket mutasson amit a "bőrdiagnoszta" orvos csinál akik 18éves betanított lányok. Kegyetlenül durván megaláznak hogy milyen ronda az arcod, és nem élhetsz e nélkül. Konkrétan egy termbemutató szakemberek nélkül. Csak az menjen aki arra vágyik hogy megalázzák. Idős embereket rendszeresen a karuknál fogba húzzák aláírni a szerződést..csoda hogy még működnek.
2019. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Több fogyasztóvédelmi eljárás is indult ellenük, a teljes perleírások fent vannak a neten.

[link]


És Európai Uniós riasztást is kiadtak az egyik termék ellen, amelyben tiltott összetevőt használnak.

file:///home/helloanyu/Let%C3%B6lt%C3%A9sek/Notification_A12_0367_17_hu.pdf

2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem találom a neten a hivatkozását. Én is készülök hasonlóra.

Hová fordulhatok?

2020. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!