Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal?

Mit tehetnék a hajammal?

Figyelt kérdés
Ezen a héten hétfőn lett befestve a hajam. Sötétbarnából szerettem volna SÖTÉTszőkét. Azonban nem sötét lett, hanem igen világos szőke, méghozzá én sárgásnak látom, és ettől a hajszíntől hányni tudnék, sajnos a hajamnak nem tett jót ez a szőkítés, majdnem leégette az egészet a fodrászom. Leghamarabb 2 hét múlva lehet befesteni, de azt mondták nekem, hogy még az is hamar van. Most hétvégén párommal egy baráti találkozóra vagyok hivatalos, és tudni kell a barátairól, hogy ha minden tökéletes akkor is bele kötnek valamibe. Eléggé félek elmenni, a hetem is borzalmasan telik mert így nagyon rossz mennem bárhova. Eddig úgy oldottam meg, hogy felköltöttem, de alapvetően nem áll jól a felkötött haj...egy normális "kócos kontyot" sem tudok csinálni. Pár fodrászt kérdeztem, eltudnának-e vállalni, de vagy nem dolgoznak, vagy arra az időre már foglaltak. Teljesen kétségbe vagyok esve mit kezdjek ezzel a hajjal, valaki valami ötlet???
2017. okt. 26. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Tojd le, várj amíg kell, aztán csináltasd másmilyenre. Vedd kicsit lazábban az életet.
2017. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyel ra toner-t /szinezot/. az kevesbe karositja a hajat es lehet szokites utan hasznalni
2017. okt. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen kimoshatós 6-8 mosásig tartó egyfázisú hajszínezőt tudsz kipróbálni, ha úgyis csak egy alkalomról lenne szó.
2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!