Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor és mitől múlnak el a...

Mikor és mitől múlnak el a pattanás utáni nyomok?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek kilencedikbe ès szeretnèm ha addigra rendbe jönne a bőröm. Mèg mindig pattanásos vagyok, de remèlhetőleg ez a gond nemsokára megoldódik, mert anyukám bőrtípusát örököltem ès neki is elmúltak 15 èves korára. Viszont at utobbi időben teke lett a fejem foltokkal. Ezek maguktól mikor múlnak el?? Nem hegek inkabb csak folt szerű elszineződèsek. Nem is mèlyek de sok van főleg a homlokomon. Kbminden pattanaaomnak ott maradt a lenyomata ès nagyon idegesít. Mitől múlnak el hamarabb? A sudocream ès a teafaolaj tènyleg jó? Legyszi tudtok adni tanácsot? Ti mit használtok/használtatok?

2017. nov. 9. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Ajánlom neked a Zyneritet nekem nagyon sokat segített kb egy hónap alatt már alig volt pattanásom. Mára már szinte alig van 1-2. Azokat a Catrice korrektorával fedem el. Mivel nagyon szárít ezért én radírozok mellette. A pattanás utáni hegekre ajánlom a sudocremet és a körömvirág krémet, de a zynerit is leszárítja azokat a sebeket ezeket akkor hasznald ha az nem vitte le. Én ezek elott rohadt pattanásos voltam és én mindig ugy csinálom és gyakran megjegyzik milyen szép a bőröm. Remélem neked is beválik:)
2017. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen!! De a zyneritet nem csak receptre lehet kapni? (Az se baj, csak kerdezem)
2017. nov. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!