Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt igenytelensegnek gondoljatok?

Ezt igenytelensegnek gondoljatok?

Figyelt kérdés

Evek ota borproblemaval kuzdok, nyaktol lefele csont szaraz, nyaktol folfele kicsit gazabb.

Pattanasokra es miteszerekre hajlamos vagyok, amiket sajnos nyomkodok es elkaparok. Ebbol adodoan vannak regebbi hegek es piros foltok az arcomon, illetve kombinalt bortipusom van. Zsiros is egyben szaraz is.

Ennek ellenere szeretek sminkelni (minimalisan).

A szemoldokom kiemelem, a szemem barna ceruzaval kihuzom alul, folul

( a fekete nem all jol). Szempillaspiralt is hasznalok, es egy lehelet pirositot.

Korrektort nem, mert mindig kiszaritja azt a foltot, amit bekenek vele. Illetve alapozot se, mert atzsirosodik a borom, es nem is szeretem az erzest.igy nem szep egyenletes szinu az arcom, mint a szepen sminkelt lanyoknak.

Igyis van eleg baj a fejemmel, inkabb levegozzon a borom, ugy vagyok vele.



Igazabol nincs annyira csunya arcom, csak ezek a hibak elegge rontanak rajta.

Gyorsan zsiros lesz a reggeli mosdas utan.

Mar 4 borgyogyasz latott, de mindegyik gagyibbnal gagyibb termekeket ajanlott es recepteseket irt fol, kozmetikusnal is voltam vagy 3-nal biztos.

Drogerias es receptnelkuli dolgokat is hasznaltam, amik ideig oraig hatottak, de gyorsan vissza is estem az alapallapotba.

Mar otletem sincs , mit csinaljak.

Ettul fuggetlenul a napi sminkelesi rutinomat nem szeretnem elhagyni.

Mit gondolnatok egy ilyen lanyrol, ha szembe jonne veletek az utcan? Ez igenytelen hatast kelt?



2017. nov. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pattanas a miteszer meg a hegek nem szamit az igenytelen kategoriaba. Inkabb latszodjon es levegozzon minthogy a zsiros alapozo latszodjon az sokkal csunyabb
2017. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bőrprobléma mióta számít igénytelenségnek?
2017. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
menj el belgyógyászhoz vagy endokrinológushoz és egy normális bőrgyógyászhoz ill egy gasztroenterológus sem ártana
2017. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maga a bőrprobléma nem igénytelenség, hiszen nem azért problémás az arcod, mert nem ápolod. Viszont szerintem ha amúgy sminkelsz, viszont ott virítanak a bőrhibák, az igénytelen hatást kelthet, de mondom ez csak az én véleményem. Korábban nekem is problémás volt a bőröm, szerencsére ez idővel javult, illetve megtaláltam a nekem tökéletes bőrápoló készítményeket nagy nehezen, így mostanra helyrejött. De amikor problémás volt, akkor ha sminkeltem, akkor már használtam alapozót és korrektort, esetleg púdert, vannak olyan készítmények, amikkel viszonylag szépen egységessé lehet tenni a bőrt, nem zsírosodik át nagyon hamar és nem ront a helyzeten, csak ki kell kísérletezni, hogy neked mi válik be.
2017. nov. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a pirositot. A borhibak önmagukban nem igénytelen dolgok, de amikor egy pattanásos heges egyenetlen arcon ott virít a pirosito, az már viszont nagyon ízléstelen és gáz. A többi smink oké.
2017. nov. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!