Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befogja a festék majd a hajamat?

Befogja a festék majd a hajamat?

Figyelt kérdés

Leszeretném szívatni a hajamat és ugye amikor le van szívva ilyen csibe sárga színe lesz a hajnak.

A kérdésem az lenne, hogy erre a színre ha festek Schwarzkopf Color Live 98 Acélos Ezüst hajszínezőt akkor az befogja fogni rendesen, vagy sárgás marad?



2017. nov. 21. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a vöröset nagyon nehéz 'kiölni' a hajból. Nekem a sötétbarna is kikopott úgy, hogy látszott benne a vörös árnyalat. Pedig képzelheted, hogy a sötétbarna szinte fekete. Fodrászhoz menj, nála biztos nem lesz ilyen gondod. A másik meg a színező az eleve nem tartósan fogja be a hajad.
2017. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig kell szívatni amíg legalább világosszőke lesz. Utána lehet majd a színvariációkon gondolkozni. Én élénkpirosból húztam át szürkére. Persze türelem kell hozá,megfelelő ápolás és óvatosság. Mindig jobb profinál csinálni de egyedül is megoldható.Nézhetsz youtube videókat,rengeteg infót kapsz ott is.
2017. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!