Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ennyire csúnya, pattanás...

Miért ennyire csúnya, pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok mit csinálni vele. Már mindent próbáltam. Vettem háromféle szappant, bio készítményeket, lemosókat, tonikokat. Nem használtak. Azt javasolták, mossam hideg vízzel, mert az összehúzza a pórusokat és nem megy bele majd annyi piszok. Az sem használt. Megvontam magamtól minden zsíros, olajos ételt, semmi chips, édességet nem eszek, sem fűszereset, mert hátha az okozza, attól sem javult semmit. Volt egy idő, mikor semmilyen sminket nem kentem magamra, mert hátha az okozza, az sem hozott változást. Vitaminokat vettem és szedem, hátha esetleg abból van hiány, az sem használt. Nem iszok semmit csak vizet, esetleg néha olyan vitaminos pezsgőtablettákat, egyszerűen bármit teszek, bármihez nyúlok, nincs változás. Vagyonokat költöttem az arcomra, a sminkből is inkább fizetem a minőségit, rendszeresen lemosom este, aztán hidratálok, már vagy kétféle krémet használok, egyszerűen semmitől nem javul. Semmitől.

A homlokom, orrom és állam az nem ilyen, az száraz, azt külön kell kezelnem. De oldalt az arcom, valami rettenetes.

Nem tudom esetleg amiatt van, hogy érettségizni fogok és sokat stresszelek, valakik arra is gyanakodtak. Tényleg az lehet az oka, vagy csak én csinálok valamit rosszul? Mit csináljak már hogy legalább enyhüljön?


2017. nov. 24. 23:31
 1/5 anonim válasza:
48%
A zsíros ételeket jó hogy kihagyod ,de ne vár egyik napról a másikra eredmény és ne össze vissza kezeld mutasd meg kozmetikusnak esetleg bőrgyógyásznak ! Az sem kizárt hogy kozmetikumokra vagy ételre allergiás vagy !
2017. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Néhány év múlva magától elmúlik...
2017. nov. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Bőrgyógyásznál meg kozmetikusnál persze nem voltál...
2017. nov. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
napozni kell/kellett volna
2017. nov. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pattanas 50%ban a hormonoktol van. Menj borgyogyaszhoy ad ecsetelot vagy tablettat es 1 het alatt elmulik. Nem kell mindennel kiserletezgetni
2017. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!