Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A The Body Shop bolt tényleg...

A The Body Shop bolt tényleg megéri az árát és tényleg megéri egy több termékes arcápolási rutin?

Figyelt kérdés

Benéztem a The Body Shop-ba arckrémért de az eladó hölgynek nagydumás napja volt a black friday miatt úgy érzem mert egy egész szettet összeállított hogy lemosó meg tonizáló meg hámlasztó (mondjuk az tényleg jó cucc volt) és éjszakai krém meg nappali krém meg pakolás és hogy ez szuper lesz ,a baj hogy alsó hangon 20.000 forint a cókmók ha az éjszakai krémet hanyagolom is.

Viszont tényleg szimpatikusak a termékek, valszeg persze nem venném meg mindet de pl a hámlasztó és az arckrém megfogott, tényleg jó bolt, megéri az árát? Na meg, tényleg szükséges ennyi lépés egy arcápolásba? Normál-kombinált bőröm van de alapjában véve nincs vele gond, néha picit hámlik vagy zsíros az orrom és kb ennyi.


2017. nov. 26. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megérik, én évek óta használom, de nem szettben, mivel lush termékekkel kombinálva jött be, negyedévente 40-50 ezerbe fáj, de legalább szép a bőröm
2017. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak Body Shop-os cuccaim, de mivel ismerem a bőrömet és a termékeknek is utánajárok, nem lehetne egy szettet rám sózni.


10 lépéses rutinom van, szerintem mind más márka.

2017. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem teljes szettre gondoltam, inkább úgy értem hogy kapásból 5-6 terméket előhúzott (nem ugyanabból a termékcsaládból de főleg a seaweed cuccok voltak amiket ajánlott) ami jó lenne a bőrömhöz pedig én csak egy krémért mentem :D

Amúgy mi az ami egy nem túl problémás bőrre elég szerintetek? A hámlasztót és a krémet biztos hogy megveszem majd ha megjön a fizum, még ajánlott arcpakolást, tonizálót, arctisztítót és éjszakai krémet de ezek nekem... nem tudom, kicsit soknak tűnnek, nincs semmi komoly zsírosodás, pattanás, szárazság amit korrigálni kellene.

2017. nov. 26. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, te mit akarsz, te mit tartasz fontosnak. Én is úgy használok 10 lépést, hogy enyhén száraz a bőröm, amúgy szinte tökéletes.


Ha valamit soknak érzel, ne vedd meg.

2017. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a 10 lépés?
2017. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!