Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni az orromon...

Mit tudok csinálni az orromon levő mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok amúgy.


Egész szép arc bőröm volt 1-2 évvel ezelőtt de most az orrom teli lett kis mitesszerekkel és már nagyon idegesít. Mit tudok tenni? Hova menjek? Mit csináljak, stb.?


Illetve amikor a szemöldököm közepénél leborotválgatom a csúnya felesleget mit tudok csinálni, hogy ne pattogjak ki? Úgyszintén ez van a halántékomnál mikor fodrász pengével kikockázza a hajam? Erre is kéne valami ötlet.


Köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 2. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz kigozoltetni az arcd,vagy meg a black maskot is kiprobalhatod
2017. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus mindenképp a megoldás! Ahova én járok oda is sok kamasz jár arckezelésre, hogy szép legyen a bőrük. Tényleg jót tesz, majd meglátod, hogy kezelés után mennyire üde és puha lesz a bőröd! És biztos tud tanácsot adni a pöttyökre is, sokaknak van ilyen bőrirritáció borotválkozás után.
2017. dec. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus havi 1 alkalommal
2017. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
És a szemöldöködet is kozmetikussal gyantáztasd!
2017. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ez nem bu zis? Mert nekem amúgy mindegy hogy milyen keménységű az arcom csak ne legyen az orromon pattanás.
2017. dec. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!