Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam vállig...

Levágassam a hajam vállig érőre vagy növesszem? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Most a hajam pont a mellem alá ér. Jelenleg vállig érő hajat szeretnék, de 2 év múlva meg már szeretném ha megnőne a derekamig.

Most 13 éves vagyok és 2 év múlva kezdem a gimit. Azért szeretném ha addigra megnőne és hosszú lenne. De ha most levágatom akkor nem fog annyit nőni. De most meg rövidet szeretnék. Viszont bánnám ha nem nőne meg. Májusban volt vágatva utoljára. Azóta 10cm nőtt ha jól látom. De lehet, hogy lassabban fog nőni a hajam. Mit tegyek? Most levágassam vagy hagyjam nőni, hogy szép hosszú legyen? A rövid haj vagy a hosszú haj a szebb? Szerintetek?

Normális válaszokat kérek.


2017. dec. 7. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elmértem a hajam. 7cm kb.
2017. dec. 7. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy neked melyik áll jobban.
2017. dec. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hat én azt mondanám ne vágasd le. Sokan megbánják hogy levágatják főleg ha utana meg is szeretnéd növeszteni. Ha lassan nő a hajad ajánlanám a pantene hajsamponjait illetve olajait attol nekem gyorsabban nőtt a hajam illetve egy dm-es hajkapszulat.
2017. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, nekem mellig érő hajamat tegnap vágattam le vállig. Egyszeruen imadom sokkal egeszsegesebbnek tunik a hajam. En nagyon ajanlom... sztem vagasd le, előszőr en is feltem, de merj probalkozni. Ami a legfontosabb elj a mostnak. 13L
2018. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!