Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek ötlet, hogy ne...

Valakinek ötlet, hogy ne kelljen naponta vasalni a hajamat?

Figyelt kérdés
Sajnos undorító hajam van, ha nem vasalom olyan, mintha sose láttam volna fésűt, a vasaló viszont nagyon szárítja. Az nem opció, hogy összefogjam, mert nem áll jól. A tartós hajegyenesítés állítólag szart se ér.

2017. dec. 11. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima mezei vidéki fodrászom van (tehát nem profi mesterfodrász), mégis tökéletesen meg tudja csinálni a tartós hajegyenesítést.
2017. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták ugyanúgy vasalni kell utána...
2017. dec. 11. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem hozzáértő csinálta! 😉
2017. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg ha hosszabb hajad van kipróbálhatnád hogy jamosás után befonod így hullámosra szárad. Nekem göndör hajam van de mindid "szétjönnek" a tincsek és éjjelente befonom a hajam, este megfésülöm előtte így reggel csak oibontom, az újjammal átfésülöm és kész is a napi frizura. Ha egyenes hajat akarsz akkor esetleg a hővédőt ajánlom, attól nem szárad ki annyira a hajad ha vasalod, vegyél egy fa fésűt mert sokkal jobb a hajadnak, nem fog "feltöltődni" a hajad fésülködés után.(iiiiigen majdnem derékig ér a hajam és lehet kicsit túl sokat figyelek rá dehát na)
2019. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!