Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drasztikus hajvágás lányoknál/...

Drasztikus hajvágás lányoknál/nőknél?

Figyelt kérdés
Van itt az olvasók között vagy az ismerőseitek között olyan lány/nő aki az elmúlt félévben levágatta, vagy tervezi a haját levágatni drasztikusan? pl hátközépig érőről nyakközépig érőre, vagy esetleg még rövidebbre? Ha igen mekkoráról mekkorára vágattad/vágatták le és miért történt ez a drasztikus váltás? Kort légyszi írjatok.

2017. dec. 17. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Én csak tervezem. Csípőig érőt olyan 5 centisre.
2017. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy ha szabad kérdezni és miért tervezel ilyen drasztikus váltást?:D
2017. dec. 17. 13:43
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
16 és két okból szeretném levágatni, mert zavar és mert a rövid haj nekem sokkal jobban tetszik.
2017. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Az enyem hatkozepig ero volt es vallig erot vagtam belole.

Hogy miert? Egyreszt toredezett csunya vege volt, masreszt mindenbe beleakadt es mar elegem lett belole. Igen a hosszu haj szepnek szep, de letezni sokkal kenyelmesebb roviddel.

21/L

2017. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Az előttem lévővel egyet értek teljes mértékben.

Derékig érőtől vágattam le fülig érőig. Azért mert nagyon kényelmetlen volt sportolásnál, beleakadt mindenhova, rátapadt a számra(elég gyakran festem). Rengeteg sampont kellett használni, ápolni, sok idő volt, mire megszárítottam. Hihetetlen megkönnyebbüléssel töltött el, mikor levágták. Nem is értem, más lányokat hogy nem zavar a hosszú hajuk, de lehet ezzel én vagyok így egyedül.

2017. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
1: akkor már 5 millisre inkább? legyen tényleg drasztikus ;) egyébként mikor tervezed?
2017. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Én a középhosszú hajamat szeretném levágatni rövidre. Oldalt nullással vagy 1mmrel felul pedig mondjuk 1 vagy fel centire
2017. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nyíratkozzatok lányok minél többen! Egy tüsire nyirt lány
2017. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Nyáron vágattam le a hajamat, hirtelen elhatározás volt.

Előtte hátközépig ért, de meguntam és váltottam. Világosabb szőke lettem és a hajamat levágattam vállig érőre, az alját befestettem rózsaszínre (egy mosás után kijött, szóval 2-3 napig tartott).


Szerettem, nem bántam meg, csak eleinte furcsa volt. De nő magától, mint a gomba.

2017. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
70%

Két hónapja vágattam le, majdnem fenékig érőről teljesen rövid kb 3-4 centis pixire... Olyanra mint Emma Watsonnak volt az az egész rövid..

Fogalmam sincs hogy miért... Leginkább mert bizonyítani akartam, hogy így is lehetek nőies. Vagy valami ilyesmi.

De életem legjobb döntése volt :D

Sokkal könnyebb érzés, mindenki szerint jobban áll, mert kiemeli az arcomat. És lelkileg is jobb érzés, hogy igenis így is lehetek szép :)

21/L

2017. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!