Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy legyen benne volumen?

Figyelt kérdés
Egész hosszú már a hajam, sajnos most már egyre szárazabb és töredezettebb, de a szalagavatómig nem szeretném még levágatni. Az a bajom, hogy így, hogy göndörebb és hosszú, a súlya lehúzza mert dús is, és a fejem tetején mindig lapos, ezért tologatom fel, tupírozom, de úgy nézek ki, mint a szopottgombóc:DD valaki esetleg tudna valamit amivel tudnék volument rakni a tetejére?
2017. dec. 24. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ha szárazsampont használok rajta (sokat), utána sokkal kevésbé lapul le.
2017. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a hajad vége száraz és töredezett akkor ha tetszik ha nem, le kell vagány amit muszáj. Lehet 2-3cm elég plusz vag egy jo formát a fodrász és nem lesz lapos.

Nem tudom milyen hosszú a hajad de pl egy long bob frizurátol sokkal dusabbnak tűnik. A lényege h hátul rövidebb és réteges így nem húzza le a súly.

Hullámos hajból is jól néz ki.

[link]

Gyakorlatilag bármilyen hosszú hajból megvalosothato. Eltűnne a töredezett hajveg plusz lenne fazonja és tartasa a hajadnak.

A legnagyobb hülyeség nem vagatni ha egyszer már tréül néz ki.

2017. dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hatam kozepeig er, es a szalagavato miatt nem vagatom le, mert olyan hajat neztem ki amihez kell ez a hosszusag:( Ilyen rovidre nem hinnem hogy le fogom vagatni utana, de azert koszonom, a fazonnal biztos sokat lehet rajta segiteni :)
2017. dec. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!