Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vastagszálú hajjal ti...

Nagyon vastagszálú hajjal ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Az enyém nagyon durva és szétáll. Nagyon sok is.

Meg olyan igénytelen hatàst kellt, ha nincs kivasalva, mintha kócos lenne. Bár a vasalás se tart sokáig, meg nem is nagyon engedik meg. Anyám mániája, hogy minél hosszabb legyen, mert neki nem lehetett, ezért vágatni se engedi. Egyszer volt ritkítva, de borzalmasan ordibált miatta, mert ez így szép, ahogy van.


2017. dec. 26. 19:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha elég hosszúra nő a súlya lehúzza és egyenes lesz. Csak amíg köztes hosszú addig áll rosszul, azt ki kell bírni.
2017. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A hátulja derékig ér, mégsemegyenes :( Seprűs és szétáll.
2017. dec. 26. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig a ritkítás az első megoldás. Én kirítkitattam, plusz hátul teljesen felnyírattam, 3 mm-re, ugy hogy hosszú hajam van, hátközépig ér. Nem látszik kiengedve a nyírás, és végre áll valahogy :) Ja, és rendszeresen használok olajat.
2017. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem anyukádnak kell megfelelni, a te hajad és ha neked jobban tetszik kicsit megritkítva, akkor miért ne lehetne olyan


hajpakolást próbáltál már? talán attól szebben állna és puhább lenne

2017. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülnék, amúgy kallos hajpakolás, hogy puhább legyen
2017. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Olló

Hajolaj

Pakolás

Anyukának meg kuss...

2017. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak a ritkitás, vágás segit. Enyém is ilyen, és ha nincs frizurázva, akkor ronda. Muszáj ritkittatni.
2017. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De anyám nem engedi.
2017. dec. 27. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?:)

nekem pont azt nem engedte, hogy megnövesszem. 14 évesen kezdtem el növeszteni, azóta szép hosszú.

egy idő után úgyis be fogja látni, hogy a te hajad, a te döntésed.

a vasalás nem tesz jót neki.

próbálj ki más szereket rá vagy kérd a fodrász segítségét.

2017. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!