Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arctisztítás kozmetikusnál?

Arctisztítás kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Üdv.


Elég régóta szenvedek az arcommal a pattanások miatt, próbáltam Akneroxid, Neogranormon, Yves Rocher arctisztító de igazából egyik sem hatott igazán. Megérné elmenni kozmetikushoz vele? Fiúként nem szokatlan dolog kozmetikushoz menni?


2017. dec. 31. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem szokatlan ,a bátyám is volt már ,elmegy ha szükséges.

Én csak ajánlani tudom mert egy kozmetikus sokkal hatékonyabban és jobban meg tudja ezt oldani.

2017. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szia

A kozmetikus nagyon alaposan kitudja tisztítani a bőröd és ha utána mikor begyógyult vigyázol rá sokkal jobb lesz:) nem ciki fiúként menni az én kozmetikusomhoz is jó pár férfi jár

17/L

2017. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, az a ciki, ha nem foglalkozol vele. Sok fiu is jar kozmetikushoz.
2017. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan kozmetikushoz, de bőrgyógyászhoz is!
2017. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.

Miután kitisztította az arcodat, reformáld át az életviteledet.

Igyál napi minimum 2 liter vizet, étkezz egészségesen, mellőzd az ételnek és italnak nem nevezhető vackokat, mozogj rendszeresen és mértékkel egyél húst.


Ezek betartásával nincs is szükséged ezek után kozmetikusra.

Plusz otthon tudod párologtatni az arcodat és utána hideg vízzel le tudod mosni.

2017. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is pattanásos voltam 18 éves korom előtt.

Körülbelül ilyen szinten: [link]


Elmentem bőrgyógyászhoz, felírta a Sotret nevű gyógyszert, ezt szedtem fél évig, és azóta egy ilyen komoly pattanásom sem volt, csak ritkán kisebbek.


Tehát nem költöttem kozmetikusra, meg csodaszerekre feleslegesen a pénzt, hanem csak a gyógyszert váltottam ki.

Azonban ez elég komoly gyógyszer, mert még a kezemen is szárította a bőrt, úgy néztem ki, mintha pikkelyes lennék.

2018. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!