Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy göndör hajam van, de...

Nagy göndör hajam van, de mostanában mindenki csak vasalja a haját. Trendi még egyáltalán a göndör haj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha a csutkára kopasz fej lenne a trendi, megcsinálnád??


Ilyen hülye kérdést....

2010. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én daueroltatom. Nekem tetszik és mindig irigykedtem a természetes göndörökre :D
2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi fél-1 évben, és most is főként a göndör, hullámos haj a trendi, az egyenessel ellentétben!Úgyhogy ha a divat érdekel, akkor e miatt ne kezd el vasalni, ha meg nem a divat a fontos, akkor meg azért, hogy egészséges és szép maradjon:)Hidd el, sokaknak kell még olyan haj, mint a tied:)
2010. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A lényeg a változatosság.
2010. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is göndör hajat akarok! az a baj, hogy nekem olyan hullámos-kócos-szénakazal féleségem van, vállig ér, és csak úgy tűrhető, ha vasalom! pedig nem szívesen teszem. ha megnő lehet daueroltatom, mert nagyon szeretem a göndör hajat!
2010. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem természetes göndör,világos barnaa a hajam,hátam közepéig ér!Én imádom,nem cserélném el semmiért!Volt már kivasalva,de az egyáltalán nem tetszett,és nem is állt jól!Kb fél éve szőke melírokat teszek bele,amitől sokkal jobban néz ki!
2010. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Micsoda? :| Szerintem meg manapság egyre kevesebb vasalthajú van. 2010-ben a szép természetes göndör/hullámos haj a divat. Kine vasald. Ne legyél sznob. Legyél egyedi a természetes göndör hajaddal! :)
2010. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Most a hullámos meg a göndör a divat! Csak még kell egy kis idő, míg befejezik a vasalást... Túl kell lépniük a "Jajj, olyan ronda a hajam, MUSZÁJ vasalnom!" dumán.
2010. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

TRENDMAJMOLÓK VAGYTOK!


Nekem egyenes a hajam és azért nem fogom tönkretenni, hogy "trendi legyen".


Basszus, nem vettétek észre, hogy ez a divat csak azért van, hogy hol az egyenes hajúak tegyék tönkre a hajukat dauerolással, hol meg a hullámos/göndörek vasalással?


És hogy fogyjon a dauervíz/hajsütővas és a hajegyenesítő cikkek????? Na meg a fodrász aki tönkreteszi vagy rendbehozza?


Mindenki hordjon olyan hajat, ami neki jól áll! És ami nem teszi tönkre a haját!

2010. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!