Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolást ismertek...

Milyen hajpakolást ismertek ami házilag is elkészíthető?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
www.google.hu
2010. jún. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert ez az oldal arra való és kíváncsi voltam ti milyen praktikus hajpakolást tudtok...
2010. jún. 5. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált és évek óta ezt használom az avokádó-tojás pakolás. Szép lágy, puha, selymes és gyönyőrűen fényes a hajam. Heti rendszerességgel használom, persze mikor nincs az avokádó szeonzja, nem lehet kapni az üzletekben, akkor csak simán tojást kenek fel a hajamra.

Az érett avokádó húsát jól öszetöröm villval, hozzákeverek 3 vagy 4 db tojás sárgáját és pár csepp olivaolajat, majd pépesre kikeverem.

Nagyon sok házi pakolás van, mindenkinek más és más vált be, de szerintem ennél jobb nincs :)

Másolok be anyagot rólla, ha érdekel. De ha csak beírod a google-be, hogy pl. az avokádó hatása a hajra , kidob egy csómó mindent. Azért mondom, hogy sztem nincs ennél jobb, mert az avokádóban rengeteg vitaminvan, az tudja táplálni legjobban a hajat, a tojás sárgája, meg mindenki tudja, hogy a legjobb természetes fényesítőszer.

2010. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) ki fogom próbálni :))
2010. jún. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!