Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőként szőrös az arcom és...

Nőként szőrös az arcom és nagyon zavar. Másnak is van ilyen problémája? Hogy lehet normálisan kezelni ezt?

Figyelt kérdés
Hormonproblémák és IR miatt ilyen, de sajnos a kezelésre csak annyit mondanak, hogy táplálkozzál egészségesen, sportoljál és ne stresszeljél... Persze az arcom ettől még szőrös maradt. Egy területen hosszabb, a többi részénél meg fokozatosan kevesebb és rövidebb van, nem olyan feltűnő, de észrevehető, ha megmutatom. Most az egész arcomat, ha legyantázom emiatt az nem lenne a legjob, mert a kis pihéket is gyantázni kezdeném, de az is furán néz ki, ha csak azon a területen csinálok egy ilyen teljesen sima pihe mentes csíkot, mert az is feltűnő, hogy csak ott valamit csináltam az arcommal. Fullos egész arcos gyanta meg felesleges lenne. Másnak is van ilyen gondja? Hogy oldja meg?:(
2018. jan. 18. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Gyantázva is volt már, de leginkább krémezem 😞
2018. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm végleges szőrtelenítésre járt kozmetikushoz. 6 alkalommal kellett elmennie, és a probléma örökre megoldódott.
2018. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 mivel kremezed? Szortelenito krémmel? Nem lesz szúrós?


#2 A barátnődnek is hormonális betegség miatt van? Ugy tudom akkor nem hasznal.

2018. jan. 19. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. szőrtelenítő krémmel szoktam. De igen,kicsit szúrós amikor nő,de ezzel nem tudok mit tenni.
2018. jan. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek is hormonális probléma okozta és használt neki, de 6 alkalom kellett, 1 nem elég. Szerintem mbeszélj kozmetikussal!
2018. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a villanófényes szőrtelenítő lenne a legjobb neked. Elég sok fajtát lehet már kapni, valamelyiket arcra is lehet használni.
2018. jan. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából mindenhol azt hallom, hogy hormonális eredetű problémák esetén nem használ, illetve nagyon sötétnek kell lennie, ami nálam szintén nincs meg. Remélem azért van olyan, ami így is használ.

2018. jan. 31. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ipl arcra, az lesz a befutó
2020. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!