Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra milyen termékeket...

Göndör hajra milyen termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és göndör a hajam. Tórnok harcában Jon Snow-hoz tudnám hasonlítani. ( [link] )

Annyi a különbség hogy az én hajam nem ilyen lapos. Jobban oldalabbra áll, amit nem szeretek. Olyan terméket vagy valami praktikát keresnék ami segíti megtartani a szép göndörséget a hajamban, de mégse oldalra, hanem lefele álló lenne. Mint mikor megmosom. Akkor a víz miatt ugye lefele húzza és akkor tök jól néz ki.

Kérdésem az lenne hogy tudnátok e mondani valami ötleteket amivel ezt az eredményt sikerülne elérnem?

Köszönöm a válaszokat



2018. jan. 25. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szilikon-, parabén- és szulfátmentes termékeket ajánlok. :) Kemény 2 évembe telt, ameddig rájöttem arra, hogy valóban nem vicc az ilyen kencék használata, mert ugye, a szilikon és társai a göndör haj ellenségei. Mióta a Balea Locken termékeit (sampon, balzsam, hajspray) használom, szebben a tincseim, nem rúgják ki magukat, nem tapadnak össze, és arra állnak amerre én akarom :D. Ez viszont csak az én tapasztalatom, nem tudom, másnak mennyire vált be. Szuper olcsó és minőségi szerintem. Kérdés, hogy számodra gondot okoz-e, ha a nőies illat a hajadban marad :D. Ha nem használnád szívesen emiatt a Balea-t, biztos találsz olyan sampont, balzsamot vagy hajpakolást, ami "férfiasabb". Ja, és a legfontosabb a hajhab, ha valóban szép eredményt akarsz elérni. Lehetőleg vizesen habozd, ne sajnáld. Ha pedig az a gond, hogy nem lefele áll, hanem oldalra, akkor az a hajhossz oka lehet... vagy nem? :)
2018. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!