Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben nagyon szép volt,nem volt pattanásos és már akkor is sminkeltem magam. Október környéken telelett az arcom pattanással. Ma reggelre nagyon sok fehér pattanás jelent meg,de nem azok a kicsit,hanem azok a nagyon nagyok. Milyen arckrémeket,sminkeket ajánlotok?
2018. jan. 28. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld kevesebbet sminkelni magad, legalább hétvégén ne. Nekem így sokat javult.

Illetve nem tudom, hogy sminkeléshez használsz-e szivacsot, ecsetet? Mert nekem egyszer attól lett nagyon sok pattanásom, hogy nem mostam ki rendesen a szivacsot és így mindig felvittem a baktériumokat az arcomra. Mikor rájöttem ki is dobtam.

2018. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a sminket 0-ra kéne csökkenteni. Azzal csak ártasz.
2018. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En 1 honapig nem sminkeltem magam, es ne tudd meg mennyit segitett... Probaltam kozben minden kenceficet, de nem hatottak.

Egy nagy pattanasom se jott ki azota, max ilyen minik, amiket kozelrol lehet latni.

2018. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Marmint akozben probaltam a kenceficeket, amikor sminkeltem meg
2018. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az arcod azért volt szebb szeptemberben, mert lesültél. napfény és jó levegő érte a bőrödet. Most meg eltömíted a pórusaidat a sok vegyszeres vacakkal.
2018. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szivaccsal szoktam sminkelni,persze hétvégén,szunetekben nem. Minden este sminklemosolval lemosom,krémeket használok. Általában csak kevés korrektort,alapozót használok
2018. jan. 28. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Irtó csúnya arcom volt, nem mertem kimenni smink nélkül még a sarki boltba se.

Nekem az segített, hogy fokozatosan csökkentettem az alapozót, és mára már csak különleges alkalmakkor használom..viszont ebből is az állítólag naturálisat (Alverde). Ezen kívül, változást tapasztaltam, mikor a primerem mellőztem, és szimpla Nivea krémmel hidratáltam az arcom.

+ ami a legtöbbet segített, az Ilcsinek a fekete szappanja ami ichtiolt tartalmaz. Minden este vagy reggel megmostam vele az arcom, de utána muszáj volt mélyen hidratáló krémmel kennem. (Picit drága, és 1 hónapra elég)

Remélem segítek.:)

2018. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj igen, elfelejtettem mondani, hogy egy csomó Planet Spa terméket szereztem be (maszkokat). Felváltva használtam őket.

Felsorolok párat: - Turkish Hamman Experience

- Greek Seas

-Perfectly Purifying

-Volcanic Iceland

2018. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2018. jan. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!