Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotvaltam a szemoldokom?

Leborotvaltam a szemoldokom?

Figyelt kérdés

Sok, vastag a szemoldokom de nagyon szintelen es az egyik szemoldokom csunyabb mint a masik. Ezert a bal szemoldokom vegebol kicsit leborotvaltam. Sotetebb lesz a szemoldokom? Mennyi ido mire visszano?

A noverem is regen leborotvalta es neki most nagyon szep, dus es sotet a szemoldoke.



2018. febr. 8. 21:20
 1/8 anonim válasza:
100%

Gyorsan vissza fog nőni, de egyáltalán nem biztos, hogy úgy ahogyan Te szeretnéd. Mellesleg ronda a visszanövési folyamata, először apró borosták jelennek meg amit csipesszel sem fogsz tudni kiszedni.

Én ricinus olajat szoktam felvinni a szemöldökömre, rövid időn belül láthatóan sokat nőtt és dúsult.

2018. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. de nekem csak annyi a fontos, hogy sotetebblegyen.
2018. febr. 8. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A borotválástól nem lesz sötétebb a szemöldök, ez hülyeség.
2018. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a borotvalas az megerositi a szorzetet, es sotetebb is lesz a szor tole.
2018. febr. 8. 23:05
 5/8 anonim válasza:
64%
Nem
2018. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok
2018. febr. 9. 00:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább festesd be kozmetikussal. Én magamnak festem 1 honapban 1x. Szèpen befogja sötétbarnára a szemöldököm és levan a gond róla.
2018. febr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész kozmetikushoz?
2018. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!