Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen volt az elsö...

Hány évesen volt az elsö mükörmöd? Hogy nézett ki? Tapasztalat/tanács elsö mükörömröl? : )

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most volt kb. 1 hónapja (17 vagyok), én nem tudtam megszokni, mert elég kétbalkezes vagyok és már kb. fél órával az elkészülte után letörtem egyet. Az egész max. 2 hétig volt fent, pedig 3500 Ft. volt, de úgy tűnik, hogy ez nem az én világom. Amúgy sima, zselés francia volt.

Ilyesmi: [link]

2010. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem 16 évesen volt először 3 évig most 19 vagyok, és anyagi gondok miatt már nincs, mert 3 hetente nem volt 4000-4500Ft.-om, kicsit hiányzik, de majd ha lesz pénzem szeretnék megint, amugy porcelán francia volt(ajánlom neked is, mert tartósabb mint a zselés, ritkábban válik fel, és törik le)

amugy a kedvencem a piros köröm volt, egyszerűen imádtam(L)

2010. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik mindketten szar körmöst fogtatok ki! Egy körömnek minimum 3hétig nem szabad letörnie,felválnia (csak nagyon ritkán kivételes esetekben)nem hogy pár nap múlva. Tölteni pedig egy normálisan megépített körömnél 4- akár 7-8 hetente kell.
2010. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagyok és most van másodszor műkörmöm. én nagyon szeretem. az első sima francia volt, a mostani hegyes csillámporos fekete mintával.
2010. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen volt legelőször műkörmö, rózsaszin/feket mintával. nagyon imátam. 3 hétig vagy 1 hónapig simán fenn maradt :)
2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

dejo :)

köszönöm szépen:P

2010. jún. 8. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:

23:15-ös vagyok.


Nekem egyébként azért esett le, mert el kellett kapnom egy nehéz tárgyat és az vitte magával a műkörmöt is.

2010. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!