Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem moshatok hajat, de nagyon...

Nem moshatok hajat, de nagyon viszket a fejbőröm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam fodrásznál festés miatt. Mondta, hogy toljam ki addig a hajmosást ameddig csak tudom, hogy amiket rákent a hajamra (ápolók, stb) minél tovább benne maradjanak. Eddig kétnaponta mostam hajat, de mivel ez nem jó, így elhatároztam, hogy csütörtökig kihúzom. Hát még csak hétfő van, de majd megőrülök, annyira viszket a fejbőröm, már minden bajom van konkrétan... Mit csinálhatnék, hogy elmúljon? Száraz sampont, hintőport nem használhatok, mert szárítja a hajam (a fodrászom is azt mondta, hogy tilos használnom).
2018. febr. 19. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mosd meg. Semmi baja nem lesz a mosástól.
2018. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!