Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is vállalhatatlan a...

Nektek is vállalhatatlan a hajatok, ha magától szárad?

Figyelt kérdés
Enyém szétáll, hatalmas, mint egy ápolatlan hajléktalan.
2018. febr. 22. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Az enyém mindig magától szárad, soha nem hajszárítózok és tökéletes.
2018. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Dettó mint az első. Kb. 15 éve nem látott a hajam se hajszárítót, se fésűt, és csak így vállalható.
2018. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor nektek nem vastagszáló, rengeteg sok, sprőd, erős, hullamás, csúnyán göndör sörényetek van, mint nekem :(
2018. febr. 22. 23:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Jobbára vékonyszálú, selymes hajam van, határozott akarattal. Megpróbál az égnek állni, ami fél méteres hossz mellett nehéz, de azért hajszárítás utáni napon viszonylag sikeres benne. De ez inkább csak zavaró, főleg, amikor a szememben van a fele. De a szárítás fajtája nem érdekli, mindig ilyen.
2018. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. De, nekem vastagszálú, dús, erősen hullámos hajam van. Akkor nézne ki oroszlánsörénynek, ha megszárítanám. Minden haj másképp reagál, neked akkor sajnos nincs vele akkora szerencséd :/
2018. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
100%
Nem épp vállalhatatlan de szárítva szebb. Hosszú, egyenes, ha magától szárad akkor első 2 nap olyan "szöszös", utána lesimul. Szárítva rögtön szép sima.
2018. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vastag szálú, erős, ,göndör hajam van.

Sose szárítom, akkor lenne vállalhatatlan, ha szárítanám. Meg ha szárazon kifésülném. ..

2018. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem a fülemig ér a hajam, azt sajnos muszàly szàrìtani, de vékonyszàlú is és formàra is szàrìtom. De ìgy is össze-vissza àll:D
2018. febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem szokott tetszeni ha magamnak szárítom, valószínűleg nem vagyok elég ügyes. Inkább hagyom, hadd csinálja azt amit akar, nagy baj nem lehet belőle mert állati rétegesre van vágva. Kevésbé száll, ha magától szárad.. Vastag szálú, sok de lényegében szögegyenes.
2018. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont, hogy úgy a jobb a hajam. Szerintem ha kifésülöd rendesen, és utána nem hagyod begubancolódni, akkor neked is jól kéne kijönnie, bár ahány ember, annyi féle haj.:)

A szárítástól nekem nagyon rossz

2018. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!