Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is vállalhatatlan a...

Nektek is vállalhatatlan a hajatok, ha magától szárad?

Figyelt kérdés
Enyém szétáll, hatalmas, mint egy ápolatlan hajléktalan.
2018. febr. 22. 23:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem vállalhatatlan, de más, mintha szárítva van. Hullámos a hajam, és ha csak hagyom megszáradni, akkor tényleg hullámos lesz, összeáll tincsekbe. Ha megszárítom, (és előtte, vagy esetleg közben is fésülöm), akkor sokkal egyenesebb lesz.
2018. febr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok. Nekem is nagyon dús és vastagszálú a hajam.
2018. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok hajszárítót. Nem a hővel van bajom, egyszerűen türelmetlen vagyok és a monoton zúgástól kikészülök de lehet ez csak nálam valami bekattanás, hogy kirohanok a világból a hajszárítótól. Nő létemre.

Hajmosás után kibontom a hajam és mikor még nyirkos a hajam mehet rá az olaj aztán úgy hagyom. Kb mellig erő hullámos, nem túl vastagszálú hajam van. Szépen és gyorsan szárad, az olajból pedig lesz egy szép ragyogása. Ha valami véletlen folyamán a hajszárító közelébe kerülök próbálhatom formázni a hajam semmi sem történik. Felül egyenes marad, alul pedig óriási gubancos hullámok keletkeznek, a hajvégeim pedig kiszáradnak. Hajszárító nélkül szép egyenletesen hullámos.

Ha véletlenül vizes hajjal alszom el az már más téma, akkor úgy áll a hajam mintha Shakira és egy oroszlán szerelemgyereke lennék és álmomban átment volna a hajamon az eddigi összes ismert hurrikán. Szóval nem alszok vizes hajjal ha egy mód van rá..

2018. febr. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha magától szárad meg akkor behullámosodik. Mert egyébként meg teljesen egyenes a hajam.

Vállalható lenne ha nem kócolodna össze.

2018. febr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon finom szálú, eredetileg hullámos hajam van.

Most, a téli időszakban muszáj szárítani, mert a kabátom anyagától rettentő sztatikus lesz.

Ha nem szárítom meg, nagyon szép nagyhullámos, ha igen, akkor szinte teljesen egyenes.

2018. febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is :)

Össze-vissza áll. Se nem egyenes, nem sem hullámos. Csúnya. Nekem is ápolatlannak tűnik.

Szerintem hajtípustól függ. Nekem erős, nagyon sűrű hajam van.

Vékony szálú, kevesebb hajú ismerőseimnek simán megszárad magától szépre.

2018. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, Kérdező, nekem is Kóbor János frizurám van. Tudod, az Omega énekese. :)

Hosszú, erős szálú, száraz, seprős, szöszös. Kenderkóc.

A hajam jó része inkább szőke, viszonylag vékony szálú, nagyjából egyenes hajszálakból áll, de sajnos mellé még van egy jó adag vörös, majdnem 1 mm vastag, göndör hajszálam is. Mintha dupla hajam lenne, de a vörösek miatt az egész nem áll sehogy, megszáradás után olyan a fejem, mint a lámpabúra.

Viszont mivel száraz a hajam, nem szárítom (így legalább minden alkalommal látom, milyen gáz), inkább minden hajmosás után rászánok egy órát, hogy kivasaljam normálisan. Nem eddig húzigálom rajta a forró hajsütőt, hogy szétégjen, hanem azért tart ilyen sokáig, mert szinte szálanként vasalom ki, akkor normálisan áll utána.

2018. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ultravastag, dús, hullámos derékig érő hajam van, és nekem is csak magától száradva szép. Azt viszont már észrevettem hogyha kifésülöm vizesen akkor nekem is ronda lesz, nem tudom te mit csinálsz vele de én mosás után csak fújok rá egy gliss kur sprayt és békénhagyom. Szárazon se fésülöm, csak és kizárólag mosás előtt. Szerintem az ilyen típusú hajnak ez a kulcsa, nem szabad fésűvel hozzányúlni mert akkor rögtön afro lesz belőle.
2018. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is mindig megszárítom, még nyáron is. Ha magától szárad, akkor nagyon csúnya, az enyémnek is olyan hajléktalan hatása van...lelapul, de össze-vissza áll, néhol szálakban, néhol tincsekben, ilyen hülyén picit "kreppszerűen" göndörödik és én zsírosnak, koszosnak is érzem...Ha pedig megszárítom, akkor szép sima, fényes, szögegyenes a hajam és sokkal tisztábbnak is érzem.
2018. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem, nyáron sosem szoktam hajszárítani, mégis ugyanolyan, mint amikor szárítom.
2018. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!