Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi papucs nagyon vállalha...

Ilyesmi papucs nagyon vállalhatatlan utcára?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Aki szerint semmiféle papucs nem való utcára, csakis otthonra, kérem ne válaszoljon. Mivel nem azt kérdezem hogy papucs jó-e utcára, hanem azt, hogy ez a papucs jó-e.

Előre is köszönöm.


2016. jún. 14. 21:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
én simán kimennék benne. Mondjuk én pont lesz**om hogy nézek ki igazából csak kimegyek aztán max 10perc után húzás vissza a szobámba, gondoljanak amit akarnak f***t érdekel :D csak bátran vedd fel nincs benne semmi gáz sztem
2016. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi,

Még egy kérdéssel borzolnám a kedélyeket. Maxi szoknyával milyen lenne?

2016. jún. 14. 22:01
 3/13 A kérdező kommentje:

Linkelhettek is, ha tudtok jót.


Van két jó minőségi nyári lábbelim, de nagyon meghatározó színűek, és más színű ruhával nem tudom azokat felvenni. Ezért néznék most valami olyat ami mindenhez illik. Főleg barnát keresnék.

De mivel van már több szandim, nem költenék erre túl sokat. Ez a 6 ezer kb korrekt lenne.

Ma cipőbolt mustrát tartottam, és szinte mindegyik olcsóbb szandál/papucs olyan kemény talppal van megáldva, hogy nem is hajlanak. Gondolom ezek használattól sem lesznek puhábbak, hajlékonyabbak. Nahh, valami komfortosabb talpút szeretnék.

2016. jún. 14. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem tetszik, szoknyâval is jó.
2016. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Kerlek szepen, konyorgok NE! Ha nem vagy olyan "leszaromhogynezekki" tipus es egy kicsit is adsz magadra akkor nem veszed fel. Sot, eleve ha mar elgondolkoztal azon hogy felveszed e, akkor ennek meg van az oka( ami mellesleg jogos is mert ezek undorito papucsok mar ne haragudj...)
2016. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó: mindenkinek más tetszik, más az ízlése.

Kérdező: ha neked bejönnek ezek a fajta papucsok akkor nyugodtan hord! Nem mindenkinek fog tetszeni, de a lényeg, hogy te jólérezd magad benne. :)

2016. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Olyan papucsot (nadrágot, pulcsit, akármit) úgysem tudsz felvenni, ami mindenkinek tetszik.

Nekem a 2. papucs jobban tetszik. Szerintem nem gáz maxival.

2016. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Nekem tetszik az első főkènt!

25/N

2016. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit olyan öregesek, de nem rossz.
2016. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok.
2016. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!