Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik izzadásgátlás? Már...

Létezik izzadásgátlás? Már mindent próbáltam, de megőrülök, több lent.

Figyelt kérdés

Már mindig félek, hogy büdös vagyok, más is érzi és meg akarom oldani ezt a problémát.

Egy ideig Dove Original spray tökéletesen bevált, majd elkezdett nem használni.

A Fa dezodorai mind "vizesek" azoktól azonnal büdös és izzadt leszek.

Kipróbáltam a Dove stiftjét, csak tönkretette pár pólómat, szinte azonnal izzadok tőle.

Rexona hasonló a Dove-hoz, most azt használok, de pár óra múlva már büdös a pólóm, nem használ semmi.

Golyósat nem is akarom kipróbálni, mert az is "vizes".


Nem tudom mit hagytam még ki a listáról. Kipróbálnám a szódabikarbónát is,de nem tudom, hogyan kellene használni.


Rendszeresen, alaposan tisztálkodok, borotválom a hónaljam, de ha friss akkor is izzadok, ha egy napos, akkor is.

Már nem tudok mivel próbálkozni, kérlek segítsetek, hogy mit csinálhatok rosszul, mi a gond velem, mi a megoldás...



2018. febr. 23. 13:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne nevessetek ki,OldSpice és valmi spray pluszban,de az már női.Egyszerűen semmi más nem használt.Stressz miatt pillanatok alatt csupa izzad a honaljam de igy legalább nem büdi.
2018. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, antisudoricat vettem, holnap indul a teszt :)

(Furcsamód otthon alig izzadok, csak a suliban...)

2018. febr. 25. 20:21
 13/16 anonim válasza:
Az izzadás természetes folyamat, nem kell gátolni. A szagtalanításra kell menni. Nekem a szódabikarbóna tökéletesen bevált, azóta csak azt használom. Szórsz a kezedbe belőle, kicsit felhigítod vízzel és bekened vele magad. Néha krémbe teszem, összekeverem és úgy kenem be. Nagyon nagy találmány.
2018. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ezt a szódabikarbónás dolgot megpróbálom!Szárít esetleg?Eddig csak a kerámia lapot tisztítottam vele:)
2018. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szagok ellen: Crystal body deodorant stick!! Óriási egy készítmény, imádom. Ez egy kőszerűség, teljesen kemény, tartsd a csap alá és utána kend be vele a hónaljad.
2018. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jah ahogy nézem fújósban is van, én ezt használom a "kristályból" :

[link]

2018. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!