Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolási szereket...

Milyen hajápolási szereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó, se egyenes se göndör hajam van. Tipikus szénakazal, ha nem vasalom ki, akkor "szöszös" lesz, ha kivasalom akkor jobb a helyzet de szögegyenes sosem marad. Eléggé elhanyagoltam, másfél év után holnap megyek fodrászhoz és most szeretnék többet törődni vele. Idő hiányában (és persze a lustaság is rásegített), leginkább összefogva hordom a hajam, emaitt mégjobban törik, ezt is szeretném mellőzni. Az elmúlt években head&shoulders sampont használtam és ritkán syoss pakolást de a hajam mindíg tapad, nehezen fésülhető és "szöszös". Olyan termékeket/termékcsaládot szeretnék, ami ezeknél azért egy-két kategóriával jobb de azért nem szeretnék 5ezret költeni 1 üveg samponra. Termékenként 3000-3500 Ft-ot szánnék a dologra. Azt is megköszönöm, ha csak annyit írtok, hogy milyen típusú szereket és milyen gyakran kéne használni (pl sampon, balzsam, hajpakolás, hővédő, olaj, stb). Köszi előre is.

2018. febr. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
miért kérdezed meg mégegyszer?
2018. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert ezt a kategóriát sokkal többen olvassák? Vagy csak szenilis vagyok. Vagy ez a hobbim.
2018. febr. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!