Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülön, ha porcba akar valaki...

Opened paradise kérdése:

Fülön, ha porcba akar valaki piercinget, akkor az csak pc lehet, olyan kapcsal, vagy lehet bedugós fülbevaló is?

Figyelt kérdés

Ilyesmiről lenne szó:

[link]

Illetve ez mekkora lehet?


(Nem saját részre:D)



2017. aug. 29. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kis bizsukat nem szokták ajánlani, de lehet persze, ha nem zavar.

Engem szúrt ha rajta feküdtem.

2017. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát elméletben nem baj,csak kényelmetlen lehet?

Köszi a választ!:)

2017. aug. 30. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem évekig bedugós fülbevaló volt benne. Majd most egy éve már pc van benne olyan ami talpas es a bogyot tekered ra. Jobban tetszik, hogy a hátsó rész rásimul a fulemre. De egyébként mindegy melyik van benne.
2017. aug. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyulási idő alatt nem, utána viszont azt teszel bele, amit szeretnél. Illetve a golyós végű ékszerek között is vannak ilyen pac-man stílusúak.
2017. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,az már akkor másik kérdés lenne,hogy ilyet (hasonlót,csak ormótlanban találtam) még hol keressek:D


Köszi szépen a válaszokat:)

2017. aug. 30. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Wish, Aliexpress, Hallmark piercing, Crazy-factory, Alibaba,...stb.
2017. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aliexpresshez hasonló oldalak már kilőve,de a többit megnézem,köszi
2017. aug. 31. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!