Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha visszafestetem a hajam az...

Ha visszafestetem a hajam az eredeti színére, rendbe fog jönni?

Figyelt kérdés
Világéletemben hosszú dús hajam volt. Kb 2 éve lett kiszokitve, azóta 3-4 honaponta festetem. Gyorsan nő le a hajam, de azt veszem eszre h kb fel eve nem no, csak törik, egyre levesebb, rövidebb. Egyébként eddig csak Kevin Murphyvel és olaplexxel festettek a hajam. Mindig kicsit szálkás volt a hajam végé, kissé hullámos a vasalástól mindig az volt. Most nem vasalom 2 hónapja, csak szárítom és nem javul. Egy fodrász azt mondta, felesleges visszafesteni, mert ha már ki lett szőkítve, akkor nem romlik tovább. Mégis arra gondoltam, hogy hagynám a saját hajszinem. Akkor vajon megnőne megint?
2018. márc. 1. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam, most festettem vissza az eredeti sötétbarnára. Két festés kellett neki hogy ne kopjon, de megérte, sokkal fényesebb és tapintásra is jobb mivel a sötét festék feltölti a hajszálat. Szerintem kevésbé töredezik így. Meg hát nyilván esztétikusabb is így lenöveszteni mint több centis lenövéssel
2018. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én hajam ombre, így szerencsére egyáltalán nem rossz a lenövés. Fogalmam sincs megcsinálják. Az egyik fordraszom azt mondta, felesleges visszafesteni, mert már úgysem szokitjuk, csak a tetejét..
2018. márc. 2. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!