Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használt már Medifleur...

Aki használt már Medifleur sampont mennyire vált be? Ezt a sampont ajánlotta nekem az ismerősöm, de úgy veszem észre, hogy elég jó a hajat sem zsírosítja. Használom az utasítás szerint és mosás után pedig csalánteával öblítem le.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én használtam elég sokáig korpásodás ellenit, hát nem tűnt el teljesen a korpa. Aztán valami márkás korpásodás elleni sampont használtam decembertől mostanáig, a korpa eltűnt, de már a 2. nap tiszta zsír lett a hajam tőle.. Most visszatérek a Medifluorra, hátha nem jön vissza a korpa, és a zsírosodást is megszünteti ;)
2018. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!