Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetséges? Fiú vagyok,...

Macking kérdése:

Hogyan lehetséges? Fiú vagyok, és göndör hajat szeretnék, jelenleg elég hosszú. Hogyan? Toobi lent

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy mindent az elejéről vennék,nagyon rövidre levágatnám. Onnantól inditanek ugymond egy folyamatot,hogy göndör hajam legyen,tudjàtok,csak így a fejem tetején,oldalt rövid(amolyan mikrofon xd) hogyan tudnam ezt megvalositani? 16/F

2018. márc. 4. 16:46
 1/3 anonim válasza:
50%
Ha most sík egyenes a hajad nem valószínű hogy magától olyan lessz viszont ha folyamatosan be göndöríted haja (hajsütő nélkül) akkor lehet ugx marad mert nekem is meg van még az az egy göndör tincs amit évekkel ezelött göndörítettek be. Erre azert nincs sok esély de sok szerencsét!! L/14
2018. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból egyenes hajad van, akkor sehogy. Ha viszont alapból göndör hajad van, akkor elsősorban türelem kell, mire megnő + hajformázók göndör hajra (pl Balea/Isana göndör hajra való termékcsalád).
2018. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dauer. Más megoldás nincs, mivel a haj egyenessege genetika, és nem befolyásolható hajvágással.
2018. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!