Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 ev fele es meg mindig...

30 ev fele es meg mindig pattanasossan, csomos kemeny mulni nem akaro pattanasok jonnek ki rajtam, - mire eltunenek megint elojonnek, masok is jartak mar igy, valami segitett?

Figyelt kérdés
a bororvosok le sem toljak, azt mondtak nem tudnak mit csinalni vele. es tolem kerdezik mit irjanak fel...draga kenocsoket is vettem mar minden fajtat (natur fele, vagy gyogyszertariakat is mar....)
2018. márc. 6. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus és egy normális bőrgyógyász
2018. márc. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkább sport, egészséges táplálkozás, nem művackok, cukros, élesztős ételek.
2018. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kozmetikus csak kinyomkalna oket, de ezek belso pattanasok
2018. márc. 6. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel, nőgyógyász, endokrinológus. Érdemes lenne egy alapos kivizsgálás.
2018. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok
2018. márc. 6. 10:18
 6/6 A kérdező kommentje:

*anyumtol orokolhettem, o is pattanasos volt sokaig(o annak idejen kapott ra gyogyszert, csak mar nem tudja hogy mi volt a neve)


Kb. 5-7 eve en is szedtem Roaccutane gyogyszert hosszabb ideig (talan 6honapig), akkor elmultak a pattanasok, es utana is rendben volt minden viszonylag.

2018. márc. 6. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!