Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » PPD és Ammónia mentes hajfesté...

Cukikacsajszi kérdése:

PPD és Ammónia mentes hajfestéktől lehet allergiás reakcióm?

Figyelt kérdés
kiskoromban volt henna tetoválásom és arra allergiás voltam, ki volt hólyagosodva és gennyesedve. Most csináltam hjfesték tesztet de eddig tünetmentes. Valaki tudna ebben segíteni? Félek, hogy majd le kell vágni a hajam vagy stb.

2018. márc. 7. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ppd allergiam van. Most szenvedek hol tudnam festetni a hajam mert 40 evesen elkezdtem oszulni kicsit.


Boltban nem talaltam barna festeket ppd vagy rokonai nelkul.



Kivancsisagbol vettem egy barnas szinezot amin valami rokona volt az anyagnak feltuntetve es azt irjak rola neten hogy nem olyan aggressziv. Masfel nal utan tegnap ejszaka elkezdtem vakarozni a teszt helyen. Szepen bevorosodott es viszket rendesen szoval felejtos.



Borprobat vegezz a konyokod belso felen peldaul. Tegyel ra egy kis anyagot a szinbol vekonyan 45 perc mulva mosd le aztan 48 orat kell varni h jelentkezik e tunet. Ha nem akkor elvilag jo. De nem zarja ki teljesen hogy fejre kenve nem lesz bajod. Tehat elvileg egy vastag probacsik festeset is ajanljak.



Nem a hajadat kell levagni hanem szetvakarnad magad az oruletig. Kisebesedne a fejborod. Sulyos esetben fulladast okoz stb..


Nekem is hennatol jott ki. Nagyon merges vagyok hogy senki se figyelmeztetett. Jol megrangatnam azt a hulye hennatetkost. De ennek mar 15 eve es Horvatorszagban volt.

2021. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!