Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Jön a tavasz, tervez...

Lányok! Jön a tavasz, tervez valaki drasztikus hajvágást a megújulás jegyében?

Figyelt kérdés
Van-e olyan, akiben most érett meg a gondolat, hogy a hosszú haját teljesen rövidre vágatja, legyen az felnyírt bubi, pixie, tüsi, vagy akár kopasz? :) Semmi hátsó szándék, egyszerűen kíváncsi vagyok, mert tetszik az ilyesmi. (F)

2018. márc. 12. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Derékig érő hajamat levágattam lapockáig érőre(el akartam adományozni a hajat) és még szeretnék belőle vágatni annyit, hogy max. A fülemig érjen

2018. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az látványos lesz - mesélj majd utána, remélem, neked is tetszeni fog úgy :) éljenek a rövid hajú lányok! :)
2018. márc. 12. 15:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Long bobom van, de nagyon gondolkozom a pixie-n.
2018. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem is kell nagyon gondolkodni rajta, vágasd ;) nem akarom senkinek a frizuráját leszólni, de ezt a long bob divatot nem értem, valahogy olyannak tűnik, hogy "sok a gond a hosszúval, de az igazán rövidet mégsem merem bevállalni". Húsz éve még sokkal többen voltak úgy, hogy ha már változás, akkor adjunk neki, menjen az egész akár tüsire egyből :) ez csak haj, legrosszabb esetben is majd visszanő :)
2018. márc. 12. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is tervezgetem. Most a hosszabb hajam levágattam vállig aztán majd állig kb nyárra pedig a nagyon rövid a terv
2018. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :) örülök, hogy van, aki nem ragaszkodik a sztereotípiákhoz, és nem fél bevállalni ilyen változást :)
2018. márc. 13. 07:56
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Ah, szóval semmi hátsó szándék? Miért mentegetőzöl előre?

Na majd most lesz miért: Már vagy kismilliomodjára teszel fel ilyen kérdést. Ez a fétised, vagy mi??

2018. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van kismillió ilyen kérdés, valóban, ezek szerint többeket érdekel még a téma, de én először és utoljára tettem fel, ha ez számít bármit is. Nekem ez tetszik, neked meg ezek szerint az, hogy beszólogass, légy boldog vele.
2018. márc. 15. 09:24
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Most jól áfordítottad rám, mi? Ez nem beszólogatás. Mindössze tudom, hogy valószínűleg ugyanaz vagy mint aki a többi kérdést feltette.


(UI.: Olyat is láttam már, hogy valaki több felhasználóról magának válaszolgatott...itt gyk-n minden megesik.)

2018. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze, ez egy anonim fórum, ahol mindez benne van a pakliban - akinek ez nem tetszik, ne használja. Én tudom, hogy korábban nem tettem fel ilyen kérdést a gyk-n, és nem is én válaszoltam magamnak itt fentebb - elhinni persze nem kötelező, ahogy semmit sem, amúgy meg nem arról szólt a kérdés, hogy ezt fejtegessük...
2018. márc. 16. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!