Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Jön a tavasz, tervez...

Lányok! Jön a tavasz, tervez valaki drasztikus hajvágást a megújulás jegyében?

Figyelt kérdés
Van-e olyan, akiben most érett meg a gondolat, hogy a hosszú haját teljesen rövidre vágatja, legyen az felnyírt bubi, pixie, tüsi, vagy akár kopasz? :) Semmi hátsó szándék, egyszerűen kíváncsi vagyok, mert tetszik az ilyesmi. (F)

2018. márc. 12. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#7 És ha ez a fétise? Téged ez miért bánt ennyire? Érdekes egyébként, hogy azt a sok kérdést ebben a témában véletlenül te pont mind láttad. Lehet nem csak a kérdezőt érdekli?


A kérdésre válaszolva én tervezek de még nem tudom mekkorát

2018. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
En is szeretnék rovidebb hajat. Most kb a hatam közepéig ér es szeretnem majd levagatni fiusra. Csak félek h nem állna jol, meg anyukam is azt mondta h nem biztos h jo valasztas :(
2018. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha nem próbálod ki, sosem fogod megtudni ;)
2018. márc. 19. 10:53
 14/19 anonim ***** válasza:
De megtudhatja, pl photoshoppal kideríthető, meg vannak "hajpróbáló" appok is.
2018. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Vannak, igen, de abból pont a lényeg nem derül ki, hogy igazából milyen érzés viselni :) Legalább egyszer belefér az életbe, hogy kipróbáld, aztán tényleg mindig ott van az, hogy ha mégsem tetszik a rövid haj, vagy megunod később, akkor vissza fog nőni. :)
2018. márc. 20. 08:16
 16/19 anonim ***** válasza:

igen, tavaly ilyenkor vágattam le a lapockig érő hajam, vállig, majd januárban mégrövidebbre vágattam, most pedig elgondolkoztam az 1cm-es verzión. Bár azt hiszem a családom nem nagyon díjjazná :D

17/L

2018. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyszer élünk, próbáld ki, a te hajad :) szerintem a család is elfogadja majd, mást úgysem tudnak tenni :)
2018. márc. 31. 13:14
 18/19 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg "belevágott" mostanában? :)
2018. máj. 30. 08:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Te komolyan idegen lányok hajvágás-beszámolóival elégíted magad...? Oké, hogy nincs barátnőd, aki eleget tenne a fetisednek, de miért nem ismerkedsz? Biztos vannak, akik akár azt is megengedik, hogy te vágd le nekik, ha erre izgulsz. De komolyan ez annyira szánalmas már, hogy tele van a gyakori kiéhezett ipsékkel, akik gyanútlan lányok válaszait olvasgatják nyálzó szájjal...lehet, hogy te nem, de egy csomóan ezután privátokkal is elkezdenek bombázni. Vagy miért nem mész fodrásznak?
2018. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!