Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék, kerek alu dobozos Nivea...

Kék, kerek alu dobozos Nivea krém kenhető arcra?

Figyelt kérdés
A dobozán csak annyi van, hogy nivea creme, másik felén nem ír semmit csak azt, hogy hidratál. Állagra elég tömény, töményebb mint a fogkrém és nehéz lemosni a kézről, talán mert olajos. Nem lesz tőle pattanásom vagy egyéb irritáció?
2010. jún. 9. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kizarolag ezt hasznalom es marvanyszeru az arcom.
2010. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%
Én azt használom, de csak akkor, ha kiszárad a bőröm. Amúgy szerintem kicsit zsíros,de azonfelül én szeretem.Nekem nem szoktak tőle se pattanásaim, se más gondjaim lenni, pedig elég érzékeny vagyok az ilyesmire. Viszont nyáron nem jó használni,mert kiizzadja a bőr, és az zavaró érzést tud okozni.
2010. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
szerintem a Nivea tökéletes az arcra is
2010. jún. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen jo! Telen azt hasznalom ejszakara.

Most meg a soft verziot.

2010. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez midenhova jó :D Ez egy univerzális krém.
2010. jún. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Univerzális? Kenyérre is jó? :)
2010. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Sőt, még a sör is jobban csúszik tőle!
2010. jún. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
a nivea jo még talp keményedés megszüntetésére, törött hajvégetkre, berepedt körmökre is
2010. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Kozmetikus vagyok, ennél rosszabb krém kevés van, és itt mindenki azt használja, külön kiemelték a tanáraim, hogy azt a krémet arcra TILOS, annak ellenére, hogy nagyon népszerű, és Te azt hiszed használ, holott közel sem. Tele van glicerinnel és paraffinnal (kőolaj származék) és nuku hatóanyag. Nem ajánlom! Persze azt csináltok amit akartok.
2010. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
hülyeség a nagyszüleim ezt használták és a héliad.ét csodás volt a bőrük.....a többi krám csak üzlet
2016. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!