Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendszeresen kenem az arcom...

Johnnyorlandofeleseg kérdése:

Rendszeresen kenem az arcom orvos altal felirt kremekkel megse hat! Valaki?

Figyelt kérdés
Rendszeren kenem az arcom orvos altal felirt kremekkel megse hat! Valaki tud hazipraktikakat vagy valamit ajanlani pattanasokra? Nem durva az arcom csak nehany helyen par darab ami nagyon nehezen mulik el! Es kicsit idegesito😂

2018. márc. 15. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Zineryt probaltad mar?
2018. márc. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Kozmetikus

Sok víz

Rendszeres sport

Normális étrend

2018. márc. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vundika válasza:
Nekem is nagyon csúnya gyulladt pattanásos fáj nemtudok aludni annyira durva és semmi nem segít.. Pedig voltam dokinál szedtem antibiotikumot is kenem szteroidos krémmel is meg se hat semmi.. Borzasztó.. :(
2018. márc. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saku14 ***** válasza:

Joghurt ba (natur) fel citrom levet facsard bele es a hejjat reszeld bele kavard ossze es kend fel , 15-20 p re

Heti 1-2

2018. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit használsz? Hogyan tisztítod az arcod?
2018. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!